1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Anelia

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-31, 01:42   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
spike40, co u Ciebie , jak się trzymasz :/pociesza:/ ?

:tull:
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Anelia

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-04, 23:46   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Zobaczyłam powiadomienie, że jest post od Ciebie i przeszły mnie dreszcze, teraz już wiem dlaczego :-[

spike40, kochana :-[ bardzo mi przykro :/pociesza:/
Łączę się z Tobą w bólu :cry:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ::rose::
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Anelia

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-05-01, 20:12   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
spike40, czytam na bieżąco Twoje wpisy ale nie wiem co napisać, to wszystko bardzo smutne :-(
Wiem jedno, jesteś wspaniałą i wyrozumiałą córką, która ma w sobie mnóstwo ciepła i dobroci.
Podziwiam Cię i myślami jestem przy Tobie.

spike40 napisał/a:
na moje pytanie czy chce księdza odpowiedział :nie chce.

Ja nigdy nie zapytałam o to taty, bo do końca wierzyłam, że jednak stan taty się poprawi ale z drugiej strony chyba bardziej bałam się Swoich i taty emocji podczas wizyty księdza. Bałam się, że tata bardziej się podłamie ... nie wiem, po prostu jakoś unikałam tego tematu ...
Kiedy tata był w szpitalu ksiądz sam od czasu do czasu przychodził. Tata przyjmował księdza nawet kiedy już był w bardzo złym stanie i mógł tylko pokiwać głową, że się zgadza na to.
Może i to hospicjum, w którym jest Twój tata odwiedza ksiądz i odwiedzi również Twojego tatę ...
  Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
Anelia

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 38032

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-17, 15:51   Temat: GUZ GŁOWY TRZUSTKI Z PRZERZUTAMI DO WĄTROBY
spike40, podczytuję Twój wątek od dawna. Od czasu kiedy mama walczyła jeszcze. Uwierz mi bardzo mocno Cię podziwiam.

I przeprasza za szczerość ale czytając jakim tata był człowiekiem kiedy mama żyła i czytając to jaki jest teraz i jak Ty mimo wszystko, mimo złego które Wam wyrządził - dbasz o tatę - spłakałam się.
Nie wiem czy tacie wybaczyłaś i czy w ogóle da się wybaczyć krzywdy jakie Wam wyrządził i w sumie nie chcę wiedzieć, bo to Twoja prywatna sprawa ale wiedz jedno jesteś WSPANIAŁĄ córką, która mimo tylu przeciwności losu, nie odsunęła się od tak chorego człowieka.

Bardzo wzruszająca historia. Dawno tak nie płakałam czytając czyiś post :cry..:

Zasługujesz na medal :flower:

Przytulam Cię do serducha :tull:

Aga.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group