1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 54
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-01, 21:09   Temat: Iwka3219 - komentarze
Cześć In Love ;P
Jak już wszystkich odwiedzam to nie mogłabym zapomnieć o Tobie :mrgreen:


P.S. Bardzo się cieszę, że spotkałaś się z Basieńką :tull:

Pozdrawiam.
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-03, 22:13   Temat: Iwka3219 - komentarze
Iwuś Twój tatuś był wspaniałym człowiekiem, zobacz jakie masz fajne wspomnienia ...
Czytając i łza się zakręciła w oku i uśmiech się pojawił.
Teraz pewnie jest podobnie, tak jak wspomniałaś w moim wątku do mnie tak samo i ja mogę powiedzieć Tobie.
Tatuś dalej cały czas jest przy Tobie - ja w to wierzę i wiem, że i Ty w to wierzysz :tull:
Chwile płaczu są też potrzebne ale mam nadzieję, że poczułaś się już ciut lepiej ?

|przytula|

Twój tatuś umiał piec makowiec :shock: ?
Przyglądałaś się jak to robił ?
Pytam, bo wiesz... jakbym kiedyś chciała Ciebie odwiedzić to ja poproszę o takiego makowca z recepty Twojego taty ale w Twoim wykonaniu ;)
:tull:

Operację karpia w wykonaniu mojego taty już widziałam także tego nie będę wymagała od Ciebie ;) :tull:

Ale chętnie przed skosztowaniem makowca zjem z Tobą chleb z musztardą i powspominamy ...
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-27, 20:53   Temat: Iwka3219 - komentarze
Iwcia kochana Ty moja |przytula|
Na tyle na ile Ciebie zdążyłam poznać, wiem, jestem pewna, że zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy aby pomóc tacie :tull:
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-10, 00:07   Temat: Iwka3219 - komentarze
Nie wiem czy mogę [uoeee] ale co mi tam, napiszę najwyżej dostanę baty od dzisiejszej... (uwaga!!! )... solenizantki :fiufiu:

Iwona :) kochana ...
Życzę Tobie wszystkiego co najlepsze !!!
Aby ten wspaniały uśmiech nigdy Cię nie opuszczał :)
Bądź taką jaką jesteś :heart:
DUŻO zdrówka !!!
Niech Twe najskrytsze marzenia się spełniają ;)
Niech Twoje życie toczy się tak jak tego zapragniesz.
Po prostu BĄDŹ !!!

DUŻO miłości :in_love: i Ty wiesz czego ja jeszcze Tobie życzę ;)
:flow:

Anelia napisał/a:


Sto lat !!!
P.S. Dziękuję za wszystko! Dziś wypiję za Twoje zdrówko ::dance::
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-19, 20:41   Temat: Iwka3219 - komentarze
Iwona szczerze powiedziawszy to mnie "trochę" zaskoczyłaś dzisiejszym wpisem.

iwka3219 napisał/a:
Chcialam Wam tylko powiedziec, ze bede musiala zniknac na pewnien okres czasu , ze znanych tylko mi powodow ( Agnieszko, Romku - nie z tych powodow ) . Moze czasami wpadne, ale pewnie tylko w watkach merytorycznych ( o ile wiedza pozwoli, chociaz moze troszku pozwoli , ze wzgledu na pewne moje plany ale to juz tajemnica )

Na pewien czas znikasz :shock: ?
Skoro masz plany i to Twoja tajemnica to nie wnikam w szczegóły |bezradny|
Wierzę, że gdziekolwiek będziesz i cokolwiek będziesz robiła będzie Ci z tym dobrze. Oby i życzę Ci samych dobroci z całego serca !
Ty najlepiej znasz siebie i wiesz co dla Ciebie dobre ...

Troszkę mnie rozczarowałaś, że nie zerkniesz tutaj do Nas, do niemerytorycznego ale cóż, jak już wspomniałam wyżej, Ty wiesz ........

Iwonka masz rację, internet często zastępuje Nam realny świat ale czasami to też jest bardzo potrzebne.
W moich złych chwilach pojawiłaś się Ty a wraz z Tobą mnóstwo uśmiechu, dlatego też uważam , że internet nie jest tak do końca zły, jeżeli chodzi o wyrażanie emocji, często znajduje się ktoś taki jak Ty, który w chwili kiedy człowiek czuje się osamotniony i potrzebuje kilku słów, może pomóc.
Cóż ja mogę poradzić na to, że dzieli Nas 400 km |bezradny| i nie możemy pobyć ze sobą w realu ... ubolewam nad tym i tyle :|
Nie wiem co mam więcej napisać :?ale??:
Mam nadzieję, że jeżeli nie tu, to w inny sposób odezwiesz się czasem ? Odezwiesz się, prawda :| ?!
Będę czekać :tiaa: ...

Iwona :littlehs:


iwka3219 napisał/a:
Ja uciekam do mojej milosci - do mojego Taty, usiade z Toba na pomniku, poloze sie obok Ciebie, poglaskam, porozmawiam.. podumam, pomilcze, posmieje sie, poplacze..

:-(
:/pociesza:/

Gdybym tylko mogła tak mocno Cię przytulić ... ech ...
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-18, 23:27   Temat: Iwka3219 - komentarze
Iwonka już pewnie śpisz ale chcę abyś wiedziała, że o Tobie myślę ;)
Kochana zrobiłaś już sobie te badania, które były w planie na piątek ?

(przez późną godzinę, post wysłałam też do innej Iwony :| )
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-16, 21:43   Temat: Iwka3219 - komentarze
iwka3219 napisał/a:
Du bist mniam mniam

:mrgreen: Du bist aber noch mehr mniam mniam ;)

JustynaS1975 napisał/a:
będziesz mogła mnie skuć w kajdanki i zaprowadzić chociażby do lasu

|wht?!| :/hahaha/:

Iwonka ja Tobie też dziękuję za dziś :in_love: i w ogóle za wszystko, Ty moja dobra duszyczko !
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-15, 23:20   Temat: Iwka3219 - komentarze
czkawka napisał/a:
Jesteś tu potrzebna, wiele osób życzy Ci jak najlepiej i choć tylko wirtualnie to wspiera najmocniej jak można. Jesteś dla tak wielu osób bardzo ważna

[yee]

Iwonka choć tylko wirtualnie to przytulam jak tylko mogę :tull:
W tym wszystkim myślisz o innych, masz WIELKIE SERCE. Dziękuję za sms :)
Już jestem w domciu :) dziś już za późno ale jutro się odezwę ...
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-09, 19:43   Temat: Iwka3219 - komentarze
Iwonka a ja Ciebie jak najmocniej przytulam :tull:
Mimo iż wiadomości smutne to fajnie, że się odezwałaś ...

roman1130 napisał/a:
Zostań z nami

[yee]

Zdrowiej Nam kochana !
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-05-01, 21:33   Temat: Iwka3219 - komentarze
:mrgreen: Jakby tu Tobie Romku odmówić ? Chyba tak się nie da ;)
Mówisz i masz ;)
|buziaki|
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-30, 21:05   Temat: Iwka3219 - komentarze
[achso]
No co, co :--: ? Musiałam o sobie przypomnieć [hehm]

Justyś dziękuję za buziaki, aż się zarumieniłam [wstydnis] i oczywiście również przesyłam |buziaki|
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-30, 20:43   Temat: Iwka3219 - komentarze
A ja nic nie dostałam :--: ale sama napisałam prze chwilką i dostałam odpowiedź, ha ;P !
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-20, 22:48   Temat: Iwka3219 - komentarze
|bezradny|
Iwonka chciałam tylko napisać, że dni bez wiadomości od Ciebie są jakieś szare i ponure :?ale?:
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 23:12   Temat: Iwka3219 - komentarze
iwka3219, :tull: zdrowiej Nam kochana ...
  Temat: Iwka3219 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 315
Wyświetleń: 42808

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 17:40   Temat: Iwka3219 - komentarze
Iwonka życzę Tobie, Twojej mamcie i całej rodzinie zdrowych, ciepłych i wesołych Świąt Wielkanocnych :in_love:

_itsme_
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group