1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: marysiax - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-23, 20:05   Temat: marysiax - komentarze
marysiax, :) dziękuję za życzenia.
Ja Tobie i Twojej rodzinie również życzę zdrowych i spokojnych świąt przepełnionych ciepłem i miłością !

:in_love: |buziaki|

(ps dawno Cię tu nie było ale miło Cię widzieć)
  Temat: marysiax - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-04, 20:43   Temat: marysiax - komentarze
marysiax napisał/a:
teraz szukam, przeglądam Internet, czytam, rozmawiam, myślę ...

marysiax napisał/a:
wiele jest interpretacji, a ja wciąż będę ten temat zgłębiać

Ja robię dokładnie to samo. Ostatnio zaczęłam czytać książki na ten temat np. "Duchy pośród Nas"
Co prawda chyba tak szybko się nie dowiemy jaka jest prawda, ponieważ jest wiele różnych zdań na ten temat ale część z Nas wierząca w to wierzy i żyje teraz z tą myślą, że kiedyś tam ponownie się spotkamy z Naszymi bliskimi i będziemy na wieki razem cieszyć się życiem wiecznym.

marysiax napisał/a:
mam nadzieję, że duchy naszych bliskich widzą nas i mogą z nami przebywać

Ja też o tym myślałam i zastanawiałam się do czasu kiedy miałam sen.
Pozwolę sobie dodać tu link tego snu a Tobie marysiax, i innym życzę abyście poczuli bliskość osób które odeszły.

http://www.forum-onkologi...33,45.htm#77432
  Temat: marysiax - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 9091

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-23, 20:09   Temat: marysiax - komentarze
marysiax napisał/a:
Dodałam w avatarze różę, bo te kwiaty prowadziły mojego Tatusia w ostatnią drogę.

To może i ja dodam ::rose:: ::rose:: ::rose:: od siebie ...

marysiax napisał/a:
Smutkiem przejmuje pojawianie się coraz to nowych wątków, coraz to nowym ludziom świat wali się na głowę.

dokładnie o tym samym myślę :-( w ostatnim czasie zauważyłam, że prawie codziennie dołancza do forumowiczów ktoś nowy, czasami pojawia się kilka nowych wątków. Straszne jak wiele osób choruje :-(

cleo33 napisał/a:
Dokładnie ,nikt kto nie odwiedził tego forum nie jest w stanie wyobrazić sobie jak wiele pomocy merytorycznej jak i tej duchowej TU otrzymujemy.

Bardzo wiele otrzymujemy od tego forum. Czasami o forum opowiadam siostrze a ona otwiera szeroko oczy :shock: . Jest również zaskoczona moimi opowieściami o tej wspaniałej pomocy, o wspaniałych ludziach, którzy o każdej porze dnia i nocy: są, pomagają, wspierają, pocieszają, rozumieją...
Ja nie potrafię się oderwać od tego miejsca, a może i nie chcę :roll: . Mam tutaj to czego brakuje mi w realnym otoczeniu: ciepło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group