1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-30, 22:07   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
czkawka napisał/a:
Marzenko teraz to jest szok, trzyma Cię jeszcze ta adrenalina, która napędzała do pomocy Mamusi. Łzy przyjdą w swoim czasie, a wtedy ich nie zatrzymasz...

Chciałam napisać dokładnie to co napisała czkawka, to prawda, teraz trzyma Cię adrenalina i szok.
Przyjdzie dzień, że po tym wszystkim usiądziesz i łzy same popłyną ...
Marzenko przytulam Cię wirtualnie :/pociesza:/
W każdej modlitwie pamiętam o Twojej mamusi :/pociesza:/
Dużo sił kochana Ci życzę :/pociesza:/ ... ech :cry:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-27, 23:47   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko :-[
Bardzo Wam współczuję :/pociesza:/

Wieczny odpoczynek racz Zmarłej dać Panie ... ::rose::

:cry:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-21, 20:38   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka, dzielnie walczysz o to co się Wam, mamie należy :uhm!: Dobrze, że udało się coś załatwić.
Na temat niektórych lekarzy, z którymi miałaś do czynienia czy też pani, która z wielką łaską wysyła karetkę nie będę się wypowiadać, bo musiałabym złamać pewnien punkt regulaminu :--:

Katarzynka36 napisał/a:
Uściskaj Mamunię ode mnie:)

I ode mnie też uściskaj mamcię :tull:

Pozdrawiam :cmok:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-20, 18:50   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka napisał/a:
jutro z rana znowu wyjazd do Łodzi i walka z lekarzami o łóżko dla mamy i załozenie tracheostomii ale tym razem mam zapowiedziane że bez pisemnej odmowy nie wychodze!

Marzenko co u Was ? Czy udało Ci się coś załatwić ?
Pozdrawiam.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-17, 00:04   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
I po raz kolejny spotykamy się z tym jak lekarz lekarzowi nie równy :--: :shock:
To cholernie przykre, że żyjemy w kraju gdzie są fachowcy, którzy nie interesują się swoim fachem.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak się dzieje :?ale?: dlaczego jeden szpital może , inny nie :?ale?: dlaczego przypadkowa osoba może się zupełnie bezinteresownie zainteresować osobą szukającą pomocy a lekarze do których należymy, którzy powinni zrobić wszystko aby pomóc nie robią nic, odstawiając często chorego na straty :?ale?:
Chory kraj !

Nie pozostaje mi nic innego jak przyłączyć się do podziękowań dla Madzi :flow:
Chciałoby się nawet wykrzyczeć dlaczego nie ma więcej takich osób jacy są tu na DSS ?!
Często czytając w jaki sposób Nasza Madzia pomaga mam wrażenie, że takie zwykłe dziękuję to za mało by wyrazić to co czuję !
DSS masz WIELKIE SERCE ::thnx:: :heart: Wielki ukłon w Twoją stronę !

Marzenko ciężki dzień miałyście dzisiaj z mamą ale najważniejsze, że trafiliście wreszcie w dobre ręce i coś zaczyna się dziać :tull:
Nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę :)
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-13, 16:34   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Aż mnie zabolało ...
Marzenko nie wiem co napisać, przykro mi że sytuacja tak wygląda ... :uuu:
Ta bezradność jest okropna !
Wykorzystaj ten czas pomimo wszystko jak najlepiej :tull:
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-10, 23:49   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Marzenko ... :tull:
Nic mądrego nie napiszę, bo wyobrażam sobie Twój ból a na taki ból nigdy nie ma odpowiednich słów ... ja też często wracałam do domu "z zapałkami w oczach", włączałam forum i wylewałam wszystko z siebie :-(

Ale dobrze, że mamusia jest już w szpitalu i pod fachową opieką.
Fachową, bo jak sama napisałaś i jak mama powiedziała Tobie "czuje się o niebo lepiej" czyli lekarze nie stoją bezczynnie, robią wszystko co w ich mocy aby Twojej mamusi pomóc ....

Katarzynka36 napisał/a:
Marzenko, ściskam mocno, trzymam kciuki by Mama nabrała sił, by mogła mieć naświetlania... Byście zyskały jeszcze czas... wspólny czas i jeszcze wiele radosnych, spokojnych chwil. Jak najwięcej!!!

Podpisuję się pod Kasią i życzę dużo sił.

Twoja mamusia dzielnie walczy i ma wspaniałą córkę, która pokazuje dowód ogromnej miłości i wsparcia !
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
Anelia

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 138589

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-07-09, 22:28   Temat: Rak niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy-po operacji
banialuka, a spróbuj może podzwonić po szpitalach w Twojej okolicy może akurat tam ktoś pomoże, ktoś udostępni np.za opłatą koncentrator :?ale?:

banialuka, :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group