1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Alusia

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60187

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-03, 21:56   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Kochana :) tylko myślenie że może być lepiej nas może uzdrowić.Duzo wytrwałosci i nadzieji Sylu ,pozdrawiam serdecznie pa :)
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Alusia

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60187

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-16, 20:14   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Witaj Syla! :lol: Nie zaglądałam parę dni,sorki totalny brak czasu.Tak się cieszę ,że z każdym dniem już dochodzisz do siebie.No i z kazdym dniem będzie mniej bolało :-D Super że masz okno na świat ,bo czas też leci szybciej i nie czujesz sie taka sama z soba w tym łóżku.Trzymam kciuki ,zdrowiej ,buziaki |buziaki|
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Alusia

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60187

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-09, 21:47   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Syla!trzymam kciuki :okok" ,powodzenia!!!! a że remont-rodzinka się przynajmniej wykaże :lol: Trzymaj sie ,czekamy na wiadomości-będą tylko dobre,pamiętaj! :tull: |buziaki|do usłyszenia :)
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Alusia

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60187

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-27, 19:10   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Tak Syla,już lepiej niech sie dzieje do przodu bo to czekanie to i zdrowego by wykończyło ;) Pamiętaj pozytywne nastawienie-musi być dobrze.Zyczę ci aby poszło jak z płatka ,dużo sił i jak najmniej bólu :okok" |uscisk|
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Alusia

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60187

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-15, 21:29   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Tak ,wiem,wiem,u mnie od wycinkowej biopsji do operacji minął miesiąc i ciągle miałam za złe lekarzom,że nie mogli tego dziada od razu wyciąć ,tylko bawić się w zaszywanie i potem znowu cięcie :uuu: No ale mają swoje sposoby widać ;) Ja narazie odczuwam w ramieniu na zmianę pogody no i żyję otoczona pozytywnymi myslami.Przed tobą kochana jeszcze wyzwanie ale pozytywne nastawienie pamiętaj na pierwszym miejscu-zawsze jeszcze mają gorzej ;) Jesteśmy siłacze wiesz o tym -co nas nie zabija to nas wzmocni :) Spokojnej nocki _littleflower_ |buziaki|
  Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Alusia

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 60187

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-15, 20:03   Temat: Guz w lewym mięśniu prostym brzucha 70 x 40 x 35 mm
Witaj Syla :lol: Mogę się domyślać jak się czujesz po tym wszystkim,bo u mnie było podobnie -gdyby nie ból ramienia to pewnie do dzisiaj bym żyła w nieświadomości ,co za dziad siedzi w ręce :<: U mnie już niedługo będzie pół roku po operacji i narazie odpukać..........Napisz co dalej ci zaaplikowali jaki mają plan ;) Życze ci powrotu do zdrowia bez wznowy :) buziaki pa |buziaki|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group