1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak prostaty
AgnieszkaW.

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4594

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-06-06, 21:33   Temat: Rak prostaty
Myślałam że zalecane jest dopiero po40 roku. Trzeba będzie go zmobilizować i kontrolować się. A co z wizytami u urologa, robić na własną rękę PSA i iść kiedy będzie dopiero coś niepokojącego. Dzisiaj dostał pierwszy zastrzyk,ale obawiam się że płuca też kryją niespodziankę. Palacz od najmłodszych lat i pracował kilka dekad przy azbeście.
  Temat: Rak prostaty
AgnieszkaW.

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4594

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-06-06, 18:35   Temat: Rak prostaty
PSA>120wynik z lutego kiedy wylądował na pogotowiu późniejszych nie znam. Urologiczne nie leczył się szczerze to on w latach80 chodził do lekarza tylko po zwolnienia :shock: , a teraz jak trwoga to do Boga. Objawy dokuczały mu od dawna,ale nawet kiedy pogotowie po niego przyjchało bo mocz mu się zatrzymał to mówił,że ma nieżyt żołądka. Wstydził się.
  Temat: Rak prostaty
AgnieszkaW.

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4594

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-06-06, 15:12   Temat: Rak prostaty
O karcie nie wiadomo mi nic. Muszę się dopytać. Wkleję jeszcze raz wyniki.









  Temat: Rak prostaty
AgnieszkaW.

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4594

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-06-06, 07:57   Temat: Rak prostaty
Witam, mogę prosić o interpretację wyników. U teścia wykryto taka prostaty. Obecnie jest już po najważniejszych badaniach,ale nadal droga do leczenia jest daleka. Lekarze podjęli decyzję,że nie będzie operacji tylko radioterapia. Teraz ma wybrać 3 zastrzyki jeden na miesiac,ktore mają spowodować zmniejszenie guza i możliwości wyjęcia cewnika (założonego ma go od lutego) który na dzień dzisiejszy uniemożliwia leczenie. Przerzutów do kości nie ma,ale węzły chłonne są zaatakowane i jest podejrzenie przerzutów do płuc. W piątek będzie miał TK płuc. Zastanawia mnie czy takie są procedury i nie da się przyspieszyć leczenia. O płucach nikt naradzie nic nie mówi. Lekarz skomentował sytuację,że jest źle, ale nie tragicznie

[ Dodano: 2018-06-06, 07:59 ]
Przepraszam że założyłam temat aż 3 razy :cry:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-06-06, 10:18 ]
Proszę nie zakładać kilku wątków o tej samej treści (Regulamin forum), jeden wątek w zupełności wystarczy. Dwa pozostałe wątki zostały usunięte. Prosze tutaj opisywac całą historię.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2018-06-20, 21:24 ]
Załączniki z tego posta zostały usunięte. Są one w poście #3
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group