1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Agnieszka89

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 17353

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-10-08, 18:57   Temat: Zoi - komentarze (vf8)
Nika2 napisał/a:

Co do leków ,mam mieszane zdanie jak je brałam a dał mi lekarz psychiatra całe dnie tylko spałam :?ale?:

Witajcie,
leki przeciw depresyjne mają to do siebie, że różnie działają na różne osoby. Jeden będzie się czuł po leku X wyśmienicie, drugi ciśnie w kąt i pogłębi depresje. Tutaj liczy się specjalista, dobry psychiatra, który przeprowadzi szczegółowy wywiad i odpowiednio dobierze leki.
Druga sprawa jest taka, że środki przeciw depresyjne, a doraźne uspokajacze-benzodiazepiny, to zupełnie inne bajki. Uspokajacze działają po kilkunastu minutach od zażycia, ich zadaniem jest opanowanie doraźne lęku, ataku paniki, bezsenności. Leki przeciw depresyjne ZACZYNAJĄ działać minimum po 2-3 tygodniach. Często jeszcze później. Początki, skutki uboczne są trudne do zniesienia momentami. Senność, obniżenie nastroju, nawet myśli samobójcze, dolegliwości ze strony układu nerwowego, trawiennego. Nie u każdego one występują, ale występują często. Rozkręcają się dopiero po kilku tygodniach,gdzie skutki uboczne mijają po około tygodniu, dwóch. Dlatego tak ważne jest nie rezygnowanie z nich, tylko uzbroić się w cierpliwość i te kilkanaście dni wytrzymać. A później, oby z górki. ;)
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group