1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Iwonka1 - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-04, 12:11   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonko, wiesz, że tutaj znajdziesz zrozumienie, tak jak my wszyscy :littlehs:
  Temat: Iwonka1 - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-06-02, 10:48   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonko, jak dobrze, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że się nie gniewasz, że tyle osób ze mną włącznie dzieliło się swoimi emocjami właśnie u Ciebie i myśląc o Tobie. Tak jakoś spontanicznie wyszło.
Uściskaj dzieciaczki, powtarzaj im, że Dziadzio już teraz zawsze będzie nad nimi czuwał i że w niebie jest mu lepiej. One, widać, muszą to przeżyć po swojemu. A jeśli chcą o tym, mówić, to już samo w sobie jest dla nich terapią, a pewnie i dla Ciebie w pewnym sensie też.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, życzę dużo siły i spokoju.
  Temat: Iwonka1 - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-25, 16:07   Temat: Iwonka1 - komentarze
Mnie wciąż trudno się pogodzić. Nadal tego wszystkiego nie ogarniam. Walczę też z depresją, która po odejściu Cioci znacznie się pogłębiła. Często nie mogę zasnąć, odtwarzam w pamięci te ostatnie, najtrudniejsze chwile. Podobno pierwszy rok jest najtrudniejszy - potem może będzie łatwiej. Tęsknię bardzo.
  Temat: Iwonka1 - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-15, 19:30   Temat: Iwonka1 - komentarze
Pozdrawiam gorąco Iwonkę i Was wszystkie, dziewczyny kochane. To ważne, aby pamiętać, że nie jesteśmy same i że tego bólu, który teraz przeżywamy, doświadcza w pewnym momencie życia każdy człowiek. I nie ma na to mocnych. Koleżanka, która straciła Mamę w liceum, wytłumaczyła mi tak obrazowo, że z czasem rana się zabliźnia, a blizna mniej boli. Są dni lepsze i dni gorsze. Bardzo się pilnuję, żeby się nie rozklejać i nie mazać, bo Ciocia by tego nie chciała. Była silna i twarda - jak nasza Lucy :-). Staram się choć trochę Ją naśladować, choć przyznam, że idzie mi to raczej marnie. Serdeczności dla Was wszystkich.
  Temat: Iwonka1 - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-28, 19:24   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonka, ja też jestem z Wami. Podziwiam Twojego Tatę - nie każdemu jest dane być tak silnym. Te obecne chwile są najważniejsze, najcenniejsze. Oby było ich jeszcze dużo, jak najwięcej.
  Temat: Iwonka1 - komentarze
Agnese

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 19843

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-02-19, 10:17   Temat: Iwonka1 - komentarze
Iwonko... :tull: Wierzę, że lekarze dołożą wszelkich starań, żeby Tatuś nie cierpiał i żeby był z Wami jak najdłużej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group