1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz trzustki
AdrianaD

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9889

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-11-26, 08:44   Temat: guz trzustki
vitty,
Nie miałam na celu łamania zasad forum, ani tym bardziej doklejać się do tematu. Chciałam wysłać do założycielki tematu wiadomość prywatną i niestety pomyliłam się... i post okazał się publiczny za co przepraszam. Proszę rownież nie oceniać moich dolegliwości. Zapisałam sie tutaj, aby właśnie w końcu uzyskać pomoc bo na służbę zdrowia nie zawsze można liczyć. Kończę temat, a Pani Małgosi dziękuje jeszcze raz za informację.
  Temat: guz trzustki
AdrianaD

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9889

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-11-24, 07:37   Temat: guz trzustki
MALGOSIA, Dzień dobry Pani Małgorzato. Nazywam się Adriana. Jestem z Legnicy. Od dłuższego czasu cierpię na dolegliwości bólowe brzucha, do tego pleców klatki, teraz doszły powiększone węzły, ból brzucha głównie po jedzeniu... nie będę sie rozpisywała bo szkoda czasu. Od 2 miesięcy walczę o każdy wynik z lekarzami. Podejrzewam u siebie kłopoty z trzustką i to poważne, ale lekarze mnie lekceważą ponieważ oprócz delikatnie podniesionych enzymów trzustkowych wszystkie wyniki mam idealne. Na usg wyszedł pogrubiony ogon trzustki. Ale opisali to jako prawdopodobnie budowa. Ja po nocach z bólu nie śpię i ciagle sie zamartwiam bo mam 2 malutkich dzieci, a wszyscy mnie yraktują jak hipochondryczkę... chciałam sie dowiedzieć do jakiego onkologa uczęszczacie do Legnicy? Bo chyba daruje sobie gastrologów i od razu pójdę do onkologa z moimi obawami:( przepraszam, że zawracam główę. Trzymam kciuki za Panią i męża

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-11-26, 08:34 ]
Łamiesz Regulamin forum. Nie masz stwierdzonej choroby nowotworowej, masz swój wątek w Dziale Tymczasowym i jeśli masz jakieś pytania to pytaj w swoim wątku. Poza tym jest to forum dla osób ze stwierdzoną chorobą nowotworową, Ty Jej nie masz ale rozumiem, że cierpisz, źle się czujesz, musisz nie tu szukać pomocy bo my Ci nie pomożemy tylko u lekarza.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group