1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
przełomowa terapia raka trzustki w I fazie badań klinicznych
Autor Wiadomość
trele-morele 


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Kraków

 #1  Wysłany: 2017-11-25, 18:31  przełomowa terapia raka trzustki w I fazie badań klinicznych


Zacznę od tego może że się przedstawię i napiszę krótką historię o sobie.

Jestem Michał i mam 26 lat. W czerwcu praktycznie z tygodnia na tydzień wyrosły mi guzy w brzuchu. Po zderzeniu z naszą polską służbą zdowia i przeprowadzeniu diagnostyki, okazało sie że jest to chłoniak nieziarniczy DLBCL. Tak, tak, wiem. To nie ten wątek. Od profesora katedry hematologii CM UJ dostałem 50 % szans na przeżycie i 8 cyklów chemioterapi R-CHOP. W badaniach po 4 cyklu wyszła mi całkowita remisja (uff) i mam cichą nadzieję że wyrwą to dziadostwo z korzeniami. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa ale z powodu choroby niestety nie mogę się realizować zawodowo i cały czas siedzę w domu.

W tym okresie bardzo zainteresowałem się medycyną, a właściwie tym jak będziemy się leczyć w przyszłości. Dlatego stworzyłem własną stronę intenetową w której piszę artykuły na temat przełomowych wydarzeń ze świata medycznego. Nie będzie tam głupich artykułów z serii " Naukowcy odkryli że obniżony poziom witaminy C ma wpływ na to że częściej wstajemy lewą nogą " :-D . Nazwa strony to: ale nie o tym tak naprawdę chciałem napisać.

Ostanio natknąłem się w internecie na artykuły o przełomowej terapii na raka, który przetłmaczyłem i umieściłem na stronie
Mogę znaleźć pierwotne żródła tych informacji, ale niestety są po angielsku.Terapia brzmi naprawdę bardzo obiecująco. Wogóle im więcej czytam różnego rodzaju informacji na ten temat tym bardziej jestem przekonany że już w następnej dekadzie znajdą sposób na wszystkie nowotwory. Chcialem żebyście po przeczytaniu tego artykułu napisali co o tym sądzicie, bo jeśliby ta terapia naprawdę by wypaliła to mielibyśmy przełom w medycynie na miarę wynalezienia antybiotyków !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group