1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
izka0609 


Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Krynica

 #31  Wysłany: 2011-11-26, 21:48  


witam, jestem na III roku fizjoterapii. Jako kolejna zwracam się do Pań forumowiczek z prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do napisania pracy na Temat "Ocena jakości życia kobiet po mastektomii". Będę niezmiernie wdzięczna za każdą wypełniona ankietę. Bardzo dziekuje z góry!

ankiety proszę odsyłać na adres i.matula90@gmail.com
 
 
stefaniak 


Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 1

 #32  Wysłany: 2011-11-28, 17:56  Jakość życia mężczyzn po wyłonieniu stomii - Ankieta


Proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety dotyczącej jakości życia mężczyzn po wyłonieniu stomii. http://chomikuj.pl/smykas...1201071806.docx Jestem studentką II roku pielęgniarstwa , ankieta ta jest anonimowa . I do jej napisania potrzebuję około 50 mężczyzn. Proszę o wysyłanie ankiety na mój mail Sad stefaniak2@onet.pl ).Z góry dziękuję osobom które przyczynią się do napisania mojej pracy magisterskiej. Z poważaniem Anna J.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-11-28, 18:12 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
kajcia801 


Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 49
Skąd: wejherowo
Pomogła: 1 raz

 #33  Wysłany: 2011-12-16, 19:45  wielka prośba do pacjentów z terenu Trójmiasta


Witam wszystkich,
jestem użytkownikiem tego forum jakieś pół roku, niestety nie jako obserwator lecz pacjent - czytam je codziennie i przeżywam wszystkie te historie razem z ich autorami - choć nie zawsze zabieram głos:) jestem studentką III roku socjologii i właśnie piszę pracę licencjacką i w związku z ostatnimi swoimi przejściami postanowiłam ją poświęcić "życiu po raku" - szukam osób do przeprowadzenia badania socjologicznego do tematu "wpływ wygranej walki z chorobą nowotworową na role i interakcje społeczne" - badanie polegało by na wywiadzie w grupie 6 osobowej (chciałabym stworzyć takie 2 grupy), wywiad musi być nagrywany na kamerę (bo nie dam rady na bieżąco spisywać Waszych wypowiedzi i te bardzo ważne informacje mogłabym stracić - a tego nie chcę) czas jego trwania to ok 1,5 godziny - w związku z tym poszukuję chętnych osób, które na dzień dzisiejszy wygrały swoją walkę, mieszkają na terenie trójmiasta i chciałyby podzielić się swoimi doświadczeniami jak to przez te chorobę zmieniły się pełnione przez nich role np. w rodzinie, w zakładzie pracy i jak zmieniły się interakcje z innymi ludźmi ---jeśli było by potrzebne dokładniejsze wyjaśnienie sprawy to podaję gg 5990614 i maila kajcia801@wp.pl odpowiem dokładniej na wszystkie pytania i wątpliwości

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-12-16, 20:38 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
anja124 


Dołączyła: 18 Paź 2011
Posty: 107
Skąd: Pobierowo
Pomogła: 23 razy

 #34  Wysłany: 2011-12-16, 19:59  


No ja nie z trojmiasta :|
_________________
8-01-2012[*] Kocham Cie mamusiu
 
 
izka0609 


Dołączyła: 26 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Krynica

 #35  Wysłany: 2011-12-19, 22:33  


witam, jestem na III roku fizjoterapii. Jako kolejna zwracam się do Pań forumowiczek z prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do napisania pracy na Temat "Ocena jakości życia kobiet po mastektomii". Będę niezmiernie wdzięczna za każdą wypełniona ankietę. Bardzo dziekuje z góry!

ankiety proszę odsyłać na adres i.matula90@gmail.com

potrzebuje jeszcze 9 ankiet, bardzo proszę o pomoc :)
 
 
pklecz 


Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 1

 #36  Wysłany: 2011-12-29, 14:02  W życiu trzeba mieć marzenia bo życie jest krótkie...


Witam,

Dłuższą chwilę się zastanawiałem gdzie by tu umieścić ten temat, jeśli jednak wybrałem złe miejsce, to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie.

Otóż.. biorę udział w pewnym stypendium, które ma mi umożliwić/ułatwić moją dalszą edukację, a co za tym idzie spełnienie marzeń.

Do wygrania tego stypendium potrzeba mi jak największej ilości najwyższych głosów.

Zatem (jak już się pewnie domyślacie), chciałam Was prosić o kliknięcia (najlepiej od razu w 5 gwiazdek :) ).


Wystarczy wejść tu: http://www.stypendiumzwyb...maszyne-cnc-314
, zarejestrować się (rejestracja polega TYLKO na podaniu adresu e-mail i hasła oraz potwierdzeniu Swojego maila, więc nie zrażajcie się nią, błagam),
i kliknąć w gwiazdki tuż pod moją pracą po potwierdzeniu Swojego maila.

Byłbym OGROMNIE wdzięczny za wszelkie głosy! Gdyż BARDZO mi na tym zależy. :)


PS. Roześlijcie tego linka komu się da !

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-12-29, 14:08 ]
Scaliłem post do tego wątku - jedynego, w jakim tego rodzaju post może od biedy być tolerowany.

 
amazonkiswps 


Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 1

 #37  Wysłany: 2012-02-07, 18:32  ankieta - Twoja opinia jest ważna!


Obecnie prowadzę badania do pracy magisterskiej na SWPS pod adresem http://badaniaswps.pl/ Serdecznie zachęcam do wzięcia w nich udziału. Opinia każdej osoby jest dla mnie ważna.

Wyjaśnienie na czym polega badanie:
Badanie zajmuje około 30 minut oraz polega na przeczytaniu tekstu i odpowiedzeniu na pytania.
Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety (anonimowej)
Z poważaniem
Anna

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-02-07, 18:35 ]
Scaliłem temat do odpowiedniego wątku.

 
studentka-0 


Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 2

 #38  Wysłany: 2012-02-07, 20:36  Ankieta badawcza


Witam,

Jestem studentką Pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przeprowadzam badania, do mojej pracy magisterskiej, na temat profilaktyki nowotworów skóry w Polsce na tle wybranych innych krajów. Chciałabym prosić, przede wszystkim osoby borykające się z tym problemem, o pomoc w wypełnieniu ankiety: http://dermatologia.ankie...orow-skory.html
Ankieta jest anonimowa, a uzyskane dane poufne.

Z góry dziękuję za poświęcony czas! :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-02-07, 20:37 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
studentka-0 


Dołączyła: 07 Lut 2012
Posty: 2

 #39  Wysłany: 2012-02-09, 23:42  


Witam,

Jestem studentką Pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przeprowadzam badania, do mojej pracy magisterskiej, na temat profilaktyki nowotworów skóry w Polsce na tle wybranych innych krajów. Chciałabym prosić, przede wszystkim osoby borykające się z tym problemem, o pomoc w wypełnieniu ankiety: http://dermatologia.ankie...orow-skory.html
Ankieta jest anonimowa, a uzyskane dane poufne.

Z góry dziękuję za poświęcony czas! :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-02-10, 12:47 ]
Po raz kolejny zamieszczasz ten sam post na forum.
Jest to ewidentne spamowanie forum, co skutkuje oficjalnym ostrzeżeniem.
 
MagnumQ7 


Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 1

 #40  Wysłany: 2012-02-13, 18:32  POMOC W REALIZACJI PRACY MAGISTERSKIEJ


Witam serdecznie,

Bardzo proszę o pomoc w realizacji pracy magisterskiej.
Jestem studentką Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym.
Poniżej zamieszczam ankietę skierowaną do osób, które chorują /chorowały na nowotwór jelita grubego lub żołądka.

Ponieważ jestem dietetykiem, w zamian za wypełnienie ankiety oferuję poradnictwo dietetyczne. Na tyle ile jestem w stanie pomóc, odpowiem na Państwa pytania.

Ankieta ma 25 pytań, czas jej uzupełnienia to ok. 10 minut.
Wypełnioną ankietę oraz pytania proszę kierować na adres ankieta_dietetyka@wp.pl

Za wszelkie wypełnione ankiety bardzo dziękuję!

Czekam też na pytania
:)


ANKIETA.doc
Pobierz Plik ściągnięto 519 raz(y) 116,5 KB

 
joann 


Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 1

 #41  Wysłany: 2012-02-17, 00:31  


Witam, nazywam się Joanna i studiuję fizjoterapię na V roku na UJ. Podobnie jak moi poprzednicy chciałabym prosić o wypełnienie ankiety do pracy mgr na temat porównania aktywności ruchowej kobiet po i przed zabiegiem mastektomii

http://moje-ankiety.pl/respond-19672.html

Dziękuję za każdą wypełnioną ankietę!
 
Lamara 


Dołączyła: 27 Lut 2012
Posty: 1

 #42  Wysłany: 2012-02-27, 18:47  Prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety


Witam serdecznie jestem studentką SUM w Katowicach na kierunku dietetyka. Jestem również osobą która przeszła na własnej skórze czym jest choroba nowotworowa, obecnie jestem juz 10 lat po przeszczepie szpiku kostnego. Pisze pracę magisterską na temat sposobu odżywiania pancjentów po allogenicznych transplantacjach szpiku kostnego. Zwracam się z prośbą do osób po przebytych transplantacjach szpiku kostnego o wypełnienie ankiety znajdującej sie w linku poniżej.

http://www.ankietka.pl/an...u-kostnego.html

Ankieta jest w 100% anonimowa, a jej wyniki zostaną użyte tylko do celów badawczych potrzebnych do pracy magisterskiej.
Bardzo proszę o pomoc!!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-02-27, 18:48 ]
Scaliłem post do odpowiedniego wątku.

 
inezja88 


Dołączyła: 12 Mar 2012
Posty: 1

 #43  Wysłany: 2012-03-12, 20:42  Poglądy pacjentów onkologicznych na temat eutanazji


Witam pisze w imieniu mojej mamy, która pisze pracę dyplomową z pielęgniarstwa na temat poglądów osób onkologicznych i nieonkologicznych na temat eutanazji. Bardzo proszę o wypełnienie króciutkiej ankiety, która pomoże w zdobyciu materiałów do pracy. Z góry dziękuję za fatygę


https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFZ2TmpzSjBmd1ZHdHlwaDFuelBnOHc6MQ

Inezja

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-03-12, 20:46 ]
Scaliłem post do odpowiedniego wątku.

 
ligula 


Dołączyła: 23 Mar 2012
Posty: 1

 #44  Wysłany: 2012-03-23, 14:39  prośba o pomoc


Jesteśmy studentkami III roku Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzimy badania naukowe dotyczące jakości życia kobiet po przebytym zabiegu mastektomii.
Bardzo uprzejmie prosimy o pomoc i umożliwienie przeprowadzenia badań. Badanie jest całkowicie anonimowe, udzielone odpowiedzi mają charakter poufny, zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do analiz naukowych. Badanie polega na wypełnieniu czterech kwestionariuszy,z których każdy posiada odrębną instrukcję.
Wszystkie osoby wyrażające chęć wsparcia naszych badań prosimy o kontakt mailowy:
naszagrupa2012@wp.pl
Z góry dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za pomoc.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-03-23, 14:46 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
meryy 


Dołączyła: 25 Mar 2012
Posty: 1

 #45  Wysłany: 2012-03-25, 21:49  Bardzo prosze o pomoc- studenci


Dzień dobry- jestem studentką stomatologii i niezmiernie potrzebuję Państwa pomocy.
Wraz z moim kołem naukowym staramy się zgłębić problem profilaktyki przeciwnowotworowej, sposobu rozmowy i podejścia do pacjenta w tak trudnym dla niego czasie.
Na szczęście nie mamy za dużo okazji do kontaktu z pacjentami chorymi an nowotwory (co nie jest szczęściem dla naszego poziomu wiedzy i umiejętności kontaktowania się z takimi pacjentami).
Chcemy razem stworzyć prezentację ukazującą problem choroby nowotworowej oczami osób na nią chorych lub z niej wyleczonych.
Wiem, że macie Państwo mnóstwo ważniejszych problemów, jednak jeśli poświęcilibyście nam 5 minut bylibyśmy bardzo wdzięczni.
Prosimy o odpowiedź TYLKO osoby, które chorują bądź chorowały na nowotwór zlokalizowany w obrębie głowy, jamy ustnej bądź szyi.
Z góry dziękuję!

OTO LINK DO ANKIETY: http://moje-ankiety.pl/re...c-LkKGGI8s.html

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-03-25, 21:55 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group