1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Leczenie niekonwencjonalne
Autor Wiadomość
ambra 


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 73
Pomogła: 9 razy

 #16  Wysłany: 2018-01-18, 00:33  


Przeczytałam bardzo uważnie, to co napisałeś. Umieranie Mamy i to co zobaczyłeś, wywołało u Ciebie traumę z którą nie potrafisz sobie poradzić. Potrzebna jest Ci pomoc psychologa. Jest w Tobie bardzo dużo żalu i złości na lekarzy, którzy nie uratowali Twojej Mamy. Nie przyjmujesz żadnych racjonalnych argumentów. To przeradza się w obsesję i staje niebezpieczne dla Ciebie. Mama zachorowała na nowotwór, nie wiemy w jakim stadium choroby został on rozpoznany, nie wiemy jakie miał rokowania i czy wiedza medyczna, którą mam obecnie była w stanie jej pomóc . Częstokroć w tej chorobie jest tak, że mimo najnowocześniejszych środków, zastosowanych do leczenia, wiary pacjenta i lekarza niestety, ten ostani odchodzi przedwcześnie. Nowotwór to bardzo podstępna choroba, często nie dająca szansy w walce.

Zastanawiasz się dlaczego nie zaproponowano Wam czegoś alternatywnego. Ponieważ zasadą medycyny jest przede wszystkim nie szkodzić. Jak sobie to wyobrażasz ? Że lekarz podaje chemie i zaproponuje coś, co w połączeniu z nią może zaszkodzić, a wręcz zabić pacjenta? Jak to miało wyglądać - może tak jak u dziewczyny 35 letniej chorej na nowotwór, gdzie szaman przesyłał jej energię za pomocą tv ? Zapłaciła 75 tys. dziewczyna nie żyje. A może tak jak u kobiety 56 letniej, której pierś rozsadził guz, ponieważ miały pomóc okłady z moczu ?

Czy też mój tato słuchający ekspertów od leczenia - na szczęście w tym przypadku nie był to nowotwór, ale przewlekła choroba autoimmunologiczna. Objawy jej możesz zaleczać, ale nie wyleczyć. Leczenie konwencjonalne przerwał i zaczął eksperymentować z tymi polecanymi przez szamanów- efekty zabawy 4 tygodniowej: smarowanie aloesem - roślinka się regeneruje, zostały 4 górne listki… skutków leczniczych brak. Kuzynka zachwalała maście z konopii - taa, trzy podkoszulki poszły na ścierki, oraz jeden komplet pościeli - plam niczym nie da się doprać. Objawy się nasiliły, o wydanej kasie nie wspomnę; babka lancetowata, poza wyplewieniem jej z ogródka, żadnych innych pozytywów nie widzę. Dzika róża - wysypka…Super hiper „słoiczek samo zdrowie” - wysypka i konieczność brania leków antyhistaminowych… wyglądał jak biedroneczka… tym razem kilkaset złotych poszło…; kit pszczeli - poza żółtymi plamami i niemożliwością doprania pościeli innego działania nie zauważyłam…drugi komplet pościeli poszedł… miód manuka nakładany na zmiany - suka się cieszyła, bo lizała słodkie, ja mniej, bo wszystko się kleiło, łącznie z pościelą. Efektem tych eksperymentów była strata ponad 1 tys zł i 3 tyg na oddziale, ponieważ choroba się rozprzestrzeniła z szybkością światła. A takich speców jak mój tato w sali w szpitalu było 4. Mogli sobie przedyskutować swoje doświadczenia i obejrzeć efekty medycyny alternatywnej. Po tej lekcji tato wrócił do dawnych leków i obecnie nawet nie chce słyszeć o tych „cudach” Nie ma alternatywy dla medycyny akademickiej. Szarlatani jedynie co zrobią to wyciągną z Was pieniądze, żerując na naiwności ludzi, chcących powrócić do zdrowia.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2018-02-24, 20:39 ]
Dziękuję, ambra za tę wypowiedź :)

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group