1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdy szpital chce wypisać pacjenta i gdzie??? pomocy!
Autor Wiadomość
akacha 


Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2010-04-07, 21:12  Gdy szpital chce wypisać pacjenta i gdzie??? pomocy!


Witam, do zalogowania się na forum skłoniła mnie sytuacja rodzinna. Moja ciocia boryka się z rakiem piersi, jest po chemii. Obecnie przyjęto ja do szpitala w Gostyniu, gdzie mieszka, ze względu na powikłania po chemii, związane z przewodem pokarmowym, ktory dość mocno ucierpiał. Niestety nie ma tam oddziału onkologicznego. Nie przyjmowała pokarmów, zwracała jesli coś zjadła, w szpitalu zrobiono gastroskopię, podawano kroplówki, ściągano wodę z brzucha itp. Niestety mieszkamy dość daleko, więc pomoc i jasny ogląd sytuacji jest znacznie utrudniona.
Ciocia mieszka sama z wujkiem. Właśnie mu zakomunikowano, że jutro będzie wypisana ze szpitala. W przypadku pozostawienia jej będą kasować za dobę 1000 zł.
Dodam, ze jej stan jest taki, że nie ma możliwości, by nie była hospitalizowana i przebywała w domu z wujkiem bez stałej pomocy lekarskiej.
Nie wiemy co robić, kompletnie nie mam doświadczenia i nie wiem czy szpital tak moze postąpic, czy powinno sie ciocie przewieźć do jakiejs innej placówki, czy bez skierowania, co robić w ogóle nie wiem? :(. bardzo prosze o wskazówki, każda pomoc przyjmę z radością.
 
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #2  Wysłany: 2010-05-19, 21:43  


akacha, nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale może hospicjum byłoby wyjściem?
Jak nie stacjonarne (takie, gdzie ciocia leżałaby) to domowe (do domu przychodziła by pielęgniarka i lekarz).

Szpitale trzymają do momentu jak nie ma medycznego uzasadnienia hospitalizacji. Niestety nie patrzą na to, czy ma się kto chorym zając czy nie...

Daj znać
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group