1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy to jest depresja!
Autor Wiadomość
malgosiax 


Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 23
Pomogła: 1 raz

 #1  Wysłany: 2013-06-14, 18:30  Czy to jest depresja!


Od trzech lat walczę z rakiem.W 2009r. była chemia i radioterapia,potem operacja. Strasznie to przeżyłam ja i moja rodzina.Wpadłam w depresję, płakałam po nocach, ciągle się czegoś bałam. Najmniejszy sygnał organizmu a ja wpadałam w panikę.Całe szczęście, że mam wspaniałego onkologa, który reagował na każdy mój telefon. Co pół roku w szpitalu robiono mi wszystkie badania. Było ok. Kiedy wydawało mi się, że teraz wszystko będzie dobrze po badaniu PET okazało się że jest guz na prawym płucu. W lutym tego operacja. Całe szczęście chemia nie była potrzebna ale ja się załamałam.Nie potrafię myśleć, czytać , żyć. Strach jest tak duży, że boję się wychodzić z domu. Wychodzę, udaję przed rodziną , przyjaciółmi że wszystko jest dobrze, ale jest coraz gorzej. Nie mogę spać, łzy same lecą z oczu. Jak sobie z tym poradzić? Wiem, że powinnam się pozbierać ale nie mogę.Może ktoś kto jest w takiej samej sytuacji napisze mi jak sobie radzi.Dość mam udawania jaka to jestem dzielna. Ja jestem przerażona!
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #2  Wysłany: 2013-06-14, 20:20  


Z naszego forum:

» Depresja u chorego onkologicznie «

pozdrawiam ciepło.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #3  Wysłany: 2013-06-14, 20:32  


Witaj!
Mam takie same odczucia, też sobie nie radzę sama ze sobą. Boję się wszystkiego co mówi do mnie moje ciało. Przez jakiś czas regularnie odwiedzałam psychiatrę. Bardzo chciał mi pomóc, ale leki przepisywane przez niego nie odnosiły takiego skutku jaki był zamierzany. Łapałam też większość efektów ubocznych tabletek. Obecnie jestem bez leczenia psychiatrycznego, ale poważnie się zastanawiam nad powrotem do wizyt u lekarza psychiatry.
Pozdrawiam Gabi
 
malgosiax 


Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 23
Pomogła: 1 raz

 #4  Wysłany: 2013-06-26, 11:22  


Dzięki za pomoc. Zrobiłam test i wyszło mi, że mam ciężką depresję. Przeczytałam wszystko co mi radziłaś ale nie wiem czy zdecyduję się udać do psychiatry.Muszę do tego dojrzeć. Zrobiłam pierwszy krok- powiedziałam co czuję.Pozdrawiam :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group