1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czerniak
Autor Wiadomość
Bella Vita 


Dołączyła: 07 Sty 2018
Posty: 13

 #31  Wysłany: 2018-02-20, 20:11  


Czekam na wyniki wycietych węzłów chłonnych to już 4 tydzień jak długo jeszcze to potrwa ?To czekanie jest nie do zniesienia 😕Mój lekarz powiedział że nie skieruje mnie do prof.Mackiewicza bo do niego się nie kwalifikuje trzeba mieć przerzuty( no przecierz mialam) i że wycięcie węzłów i na tym koniec ewentualnie konsylium się zbierze i zdecydują czy przepisać mi brachyterapie ?Co o tym myslicie może jednak skonsultuję się tym doktorem Mackiewiczem co on o tym myśli jak nie chca mi dac skierowania to prywatnie bym poszla ☺no chyba że w standardowym leczeniu jest wycinanie węzłów i na tym koniec to nie będę się czepiać 😉
 
EMIKA74 


Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 29
Pomogła: 5 razy

 #32  Wysłany: 2018-02-21, 10:03  


Witaj :) U mnie historia była podobna, tzn, czerniak odezwał sie po 3,5 roku od wycięcia. Przerzut do węzłów pachowych. Węzły w całości wycięte i to wszystko. Żadnego leczenia, tylko obserwacja i tomografia co 3 m-ce ( na dn, 3 stycznia wszystko czyste). Prowadzi mnie prof. Rutkowski. Po 8 m-cach guzek podskórny, który okazał się ogniskiem czerniaka. Obecnie czekam na docięcie blizny :-( i dalsze decyzje co do sposobu leczenia. Nerwy są ogromne, ale robię wszystko, żeby odwrócić myśli i brać z życia całymi garściami. Nie mam wpływu na to co będzie się działo, co było w mojej gestii zrobiłam, prowadzę bardzo higieniczny, zdrowy tryb życia, żeby nie zarzucić sobie kiedyś jakiś zaniedbań i tyle :) Mnie ta choroba nauczyła, że życie jest kruche i trzeba cieszyć się nim i korzystać na tyle na ile się da. Na martwienie i nerwy zawsze znajdzie się czas. Życzę Ci takiego dystansu :)
_________________
EMIKA74
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group