1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bożenka - komentarze (vf7)
Autor Wiadomość
fraszka33 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Pomogła: 92 razy

 #46  Wysłany: 2013-03-19, 15:29  


Bożenko zostawmy te buraki w spokoju, ja ich nie lubię no chyba tylko z chrzanem:)
Ja mam ciągle ochote na czekoldaki i mięso;))))))) Chyba sprawka sterydów:) A jakie Ty masz smaki???
A ja serdecznie Cię ściskam i mam nadzieję, że spotkamy sie na żywo:)
Cmoczki
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #47  Wysłany: 2013-03-19, 15:53  


:) mądrze prawicie. Co do smaków to od dziś jestem na płynnej diecie w piatek ide do dr.Bir.. na Kretą na USG poniewaz nie mam siły sie przeczyszczac wymysliłam sobie , że taraz lekko strawna i espumisan tak jak sobie doktor zyczy 12 szt na dzień chyba bede fruwać :) czuje sie dziś duzo lepiej pogoda za oknem nie jest mi przychylna więc ze spacerku nici. Fraszeczko kochana jak tylko pogoda bedzie przychylna chetnie wybiore sie z Tobą i Twoją pociechą na plac zabaw maleństwo sie pobawi a my się nagadamy. Jestem zmotoryzowaną Babcią wiec nie ma problemu dojadę :) Dziewczyny dajecie mi tyle siły buziaki _itsme_
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
fraszka33 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Pomogła: 92 razy

 #48  Wysłany: 2013-03-19, 17:25  


Bożenko ja też chodzę do Dr Bireckiej i nigdy mi nie mówiła aby przed badaniem się perzeczyszczać. Dzień wcześniej tylko dieta lekko strawna a kilka dni wcześniej espumisan. Zawsze tak robię przed usg jamy brzusznej.
No mój syn to żywe srebro, trudno za nim nadążyć:) Musimy poczekać na jakąś ładniejszą pogodę:)
Cmoczki
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #49  Wysłany: 2013-03-19, 18:10  


daje ile wlezie..jak bedzie sie wam nudzic wdepnijcie na forum samego raka janika..jak sie zalogujecie to tu poczytacie jak ja walcze z tym gadzina pod tym linkiem http://nowotwor.eu/viewtopic.php?t=1018.A Wroclaw to cudowne miasto -bylam na wypadzie weekendowym wiosną ub roku pozdrowcie ode mnie wszytkie krasnoludki .A na krwawych jatkach dopadlam i dosiadlam swinke by miec na niej fotke :)Nie wspomne juz o smaku piwa ze Spiza..czy wypczynku przy grajacej fontannie nieopodal AWFu i relaksie w ogrodzie japonskim..
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #50  Wysłany: 2013-03-19, 18:18  


:-D Kinia jak sie podobało we Wroclawiu zawsze mozna powtórzyć :)
Fraszeczko to mój pomysł z tym przecz.... tak bardzo mi zalezy na tym badaniu wiesz jak trudno sie tam dostać jest to Niesamowity Fachowiec ,więc jak znajdzie wznowę to może znowu sie uda dziada zwalczyć
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
fraszka33 



Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Pomogła: 92 razy

 #51  Wysłany: 2013-03-19, 18:40  


Bożenko do tej pory nie znalazłam lepszego radiologa niż Dr Birecka i jeśli coś tam jest to ona na pewno go znajdzie. Jestem tego pewna:)
Ja zapomniałam w tym mies się zarejestrować i bardzo żałuje bo powinnam przed podaniem avastinu zrobić usg. Dzwoniłam tam i okazuje się, że rejestracja dopiero po 8 kwietnia:(
Pozdrwiam
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #52  Wysłany: 2013-03-22, 17:01  


:) Czesc slodziaki [część posta wydzielona do wątku merytorycznego] Czyli metoda na gada - Biusty do góry i do przodu :) Dzis byłam na Oddziale Chemioterapii, ponieważ postanowiłam więcej sie udzielać fizycznie, wymysliłam sobie taki swój maciopci wolentariat :mrgreen: spedziłam tam 4 godziny myslę że usmiech Pań to najpiekniejsza motywacja do mojej walki z gadem.Mam jeszcze pare nowinek pt.'' Ploteczki spod Kroplóweczki" ale tym razem zmilczę :-D spr. tylko ile i za co można sobie odpisać z podatku, :mrgreen: buziaczki i pozdrowionka [/b]
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #53  Wysłany: 2013-03-28, 10:29  


:mrgreen: Kochani:)
Gdy porządki w kość ci dały
gdy cię gnaty rozbolały
zrób se wolne, podnieś nóżki
dupę wciśnij se w poduszki
Drinka w łapę pilot w drugą
odpoczywaj chwilę długą
potem zdrzemnij się troszeczkę
albo wypij se flaszeczkę
co nie zrobisz droga damo
Święta i tak nastaną
nikt ich przecież nie odwoła
nawet jak syf dookoła
no to po co tak się trudzić?
gościom żeby mogli brudzić?
Wesołych Świąt.!!!
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #54  Wysłany: 2013-03-28, 21:53  


W te Wielkanocne swieta niechaj pracuja z jajem kurczeta , wszytkie baranki sprzatają stoly a Tobie zostanie sex i pierdoły :D
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #55  Wysłany: 2013-03-30, 05:30  


:) Kinusiu Tobie również Wesołych Świat i duzo Wiosny za oknem i w seduszku:)
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #56  Wysłany: 2013-04-15, 07:37  


Witanko jestem troszke przybita chemia na gada podziałaa ale niestety na mnie też.WBC -1,4 reszta tez marniutko .Dostaje zastrzyki tzn od soboty sama sobie robię zdoolna bestia :) Jesli ktoś ma jakies rady jak można podniesc te rózne cyferki na wyniku z morfologi, żebym 26 kwietnia mogła dolać troszke chemi to bardzo proszę o rady.Apetyt posiadam staram sie jesc owoce i warzywa pozdrawiam
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #57  Wysłany: 2013-05-09, 07:52  


Dziś przybiła mnie wiadomość że Troska 44 odeszła.Nawet nie zdawałam sobie sprawy że razem walczymy w tym samym czasie .Do zobaczenia Trosko ::rose::
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #58  Wysłany: 2013-05-20, 23:04  


ludzie przychodza i odchodza a zycie musi toczyc sie dalej.Ja startowalam z chemią w momencie gdy kadrowa z mojej pracy na raka odeszła...wszyscy byli przerazeni, ze sie ta wiadomoscia zalamie i odejde jako nastepna..A ja sie zawzielam ze dam rade i wroce jeszcze do pracy i nadal bede cwiczyc i tanczyc. I udalo mi sie .Stosowalam i nadal stosuje swoiste czary mary , bo by moglo sie cos zdarzyc trzeba leczyc sie i marzyc :) ))Nie wykluczam ze w wakacje moze znow odwiedze Wroclaw..krasnoludki sa takie urocze.Chcialabym ze soba zabrac ich ze 12 bym mogla czesciej w domu poleniuchowac niczym spiaca krolewna .
 
Bożenka 


Dołączyła: 09 Mar 2013
Posty: 273
Skąd: Wrocław
Pomogła: 18 razy

 #59  Wysłany: 2013-05-21, 09:55  


:mrgreen: i ja i ja tez tak chcę Kinia z całego serducha zycze Ci Aby sie spełniło.A ja mam pytanko dlaczego nie moge wysłac do ciebie prywatnej wiadomości? pogmeraj tam cosik Kiniu i udostepnij to i owo :lol:
_________________
...Przyjaciele są jak Anioły,które podnoszą Nas,kiedy nasze skrzydła mają kłopoty z przypomnieniem jak sie lata....
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #60  Wysłany: 2013-05-21, 17:55  


nie wiem czemu ..bo innym sie juz to udawalo..sprawdz jeszcze raz , moze gdzies popleniasz blad?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group