1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Anelia - komentarze
Autor Wiadomość
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #301  Wysłany: 2011-12-31, 21:36  


Anelio Wszystkiego co najlepsze.I oscywiście ukojenia.
 
ela1 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 2479
Pomogła: 516 razy

 #302  Wysłany: 2011-12-31, 23:07  


Anielko w nadchodzącym Roku spełnienia wszystkich marzeń. :)
_________________
"Odnajdź w sobie zalążek radości, a wtedy radość pokona ból"- R. Campell
 
marysiax 



Dołączyła: 06 Sie 2011
Posty: 85
Pomogła: 19 razy

 #303  Wysłany: 2012-01-02, 15:24  


też popłakałam się oglądając video
i co jeszcze zauważyłam w twoim poście, że już nie jesteś taka samotna w żałobie po stracie taty
może do niektórych później dociera kogo stracili ........
pozdrawiam i życzę dużo dobrych chwil w nowym roku
 
Małgosia81 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 791
Skąd: Świętokrzyskie
Pomogła: 97 razy

 #304  Wysłany: 2012-01-02, 15:34  


Anelio, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Ty jako pierwsza "ruszyłaś" z pomocą gdy znalazłam się po raz pierwszy na forum. Dziękuję ci bardzo i serdecznie pozdrawiam życząc samych dobrych chwil i spełnienia swoich marzeń. _itsme_
A filmik wzruszający, tata strażak musiałaś być z niego ogromnie dumna... :cry:
_________________
[*] śpij spokojnie kochana moja (27.09.2015)
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #305  Wysłany: 2012-01-02, 15:38  


Anelio po obejrzeniu filmiku dopatrzyłam się że Iskierki w oczach masz po Tacie :)
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #306  Wysłany: 2012-01-02, 16:35  


Anelio piekne wspomnienie o Tatusiu :cry:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
akos6 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Paź 2011
Posty: 1290
Pomogła: 212 razy

 #307  Wysłany: 2012-01-02, 16:51  


ścisnęło mi gardło...Anelko zgadzam się z Erin...Masz oczy Tatusia.

jak czytam o śmierci czyjejś Mamy czy Taty od razu wracają chwile kiedy moi Rodzice umierali...minęło już tyle czasu 8 lat i 18 lat...i nadal jest ból i żal...tęsknota. :cry:

Trzymaj się :tull:
_________________
nic nie muszę....wszystko mogę :)
 
Mordoklejka 



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 102
Pomogła: 30 razy

 #308  Wysłany: 2012-01-02, 23:20  


Anelko, ja również dołączam się do życzeń. Spokoju ducha. :tull:
_________________
"To jednak idzie o miłość, o życie, o dobro, o światłość, o pokój i tak dalej i tak dalej, i niedobrze, niedobrze jest z tym na planecie, słabo z tym jest, ale o to idzie, o to się trzeba bić."
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #309  Wysłany: 2012-01-12, 17:17  


Dziś byłam u lekarza, ponieważ od kilku dni mam uciążliwy ból głowy, który mimo leku nie mija, ból dochodzi do czoła i oczu ogólnie czuję się osłabiona i puls mam nieco podwyższony. Nie mam większego problemu aby się denerwować jednak jestem jakaś bardzo niespokojna "od środka" :?ale?: Dziwnie się czuję. Nie wiem czy stres dopiero daje się w znaki czy co ?
Lekarka zaleciła na jutro badanie krwi GLU-O TSH AST MORF-3D ALT oraz badanie moczu.
Na daną chwilę zaleciła mi lek przeciwbólowy Dexak oraz Afobam 0,5 pół tabletki przed spaniem. Przeczytałam ulotkę leku Afobam i szczerze mówiąc troszkę się przeraziłam :uuu: i boję się go brać no ale skoro mam takie zalecenie to wezmę. Ja wiem, że to forum jest onkologiczne i moje pytanie nie jest na miejscu (przepraszam) jednak chciałabym się dowiedzieć czy ktoś brał Afobam ? Czy pomagał i czy nie było większych skutków ubocznych ?
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Mordoklejka 



Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 102
Pomogła: 30 razy

 #310  Wysłany: 2012-01-12, 18:23  


Anelko, możliwe że stres... Ale mimo wszystko musisz się dokładnie przebadać i wtedy będzie wiadomo co i jak. Niestety nie wiem nic o tym leku, ale ze swojej strony mogę Cię zapewnić o moich ciepłych myślach krążących wokół Twojej osoby. :tull:

Pisz, Kochana, co i jak, jak już będziesz wiedzieć coś więcej. :tull:
_________________
"To jednak idzie o miłość, o życie, o dobro, o światłość, o pokój i tak dalej i tak dalej, i niedobrze, niedobrze jest z tym na planecie, słabo z tym jest, ale o to idzie, o to się trzeba bić."
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #311  Wysłany: 2012-01-12, 18:38  


cześć Anelio,
Bardzo mozliwe, ze niestety wielomiesięczny stres dopiero zaczął 'wychodzić".
Niestety tak to jest, że najpierw człowiek w sytuacjach krzysowych się mobilizuje, adrenalina pozwala mu funkcjonować, a jak już się niby uspokoi i stresów mnie to dopada nerwica... pojawiaja się objawy... silny bol glowy - byc może jest to ból tzw. napięciowy - masz uczucie jakby ktoś załozył Ci ciasna obręcz na glowę i dociskał, jakbys miała za mało skóry na glowie i ona była tak napieta, ze trudno Ci zmarszczyc czoło?

Afobam jest dość silny lekiem p-lękowym. Ulotki lepiej nie czytać, bo po co się denerwować... Może na początek spróbuj troszkę slabszych leków ziolowych, bo od afobamu mozna się uzależnić - mozesz brać 2 tygodnie ale potem trzeba powoli odstawić, bo jak bedziesz brała kilka miesięcy, to poczujesz, ze nie mozesz bez tej tabletki sie obejść... BYć może lekki antydepresant bardziej by Ci pomógł a nie afobam.
Inna sprawa- zrób te badania krwi - może to cos z tarczycą?

ściskam
K.
_________________
Katarzynka36
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #312  Wysłany: 2012-01-12, 19:06  


Tak jutro będą badania krwi i moczu. Wynik w poniedziałek. Dziś na pewno nie wezmę przed snem, ponieważ boję się, że to może wpłynąć na badanie.

Ja jej powiedziałam, że śpię dobrze. 5 minut i zasypiam. Wiedziałam, że da mi lek na uspokojenie i od razu poprosiłam o coś słabszego, ponieważ poruszam się dużo autem. Zapisała mi to i kazała wziąć pół tabletki na pół godziny przed snem ale po co przed snem skoro ja śpię dobrze ? W domu sprawdziłam co to za lek i naprawdę boję się go brać :uuu: Nie rozumiem dlaczego od razu dała tak silny lek ? Zapytam o to jak pójdę do Niej z wynikami. Gdybym od razu wiedziała co to za lek to zapytałabym ją od razu, a tak wzięłam receptę , wykupiłam, poczytałam i zastanawiam się co dalej :?ale?:
Fakt może stres teraz wychodzi. Cały czas byłam dość "silna" a teraz mam wrażenie, że jakby ktoś chciał mnie pobić to nawet bym się nie broniła z braku sił :?ale?: i ten niepokój od środka strasznie mnie męczy.
A ten ból głowy najczęściej jest z prawej strony. Następnie staje się bardziej dokuczliwy. Całe czoło boli, oczy przeszkadza tv -od razu wyłanczam. Wczoraj i dziś nawet literki małe (jak siedzę troszkę dalej od komputera) mi się zlewają i nic nie mogę rozczytać :-(
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #313  Wysłany: 2012-01-12, 19:23  


Anelia, Kasia ma rację co do Afobamu...to silny leki uzależniający. Koniecznie wypytaj lekarki czy aby na pewno potrzebny jest tak silny skoro sama czujesz, że to zbyt silne dla Ciebie.
Dobrze, że robisz te badania. Ja po śmierci Mamy tez się przebadałam, bo zaczynałam się dziwnie czuć i okazało się, że wszystko jest w porządku a to zwyczajnie wychodzi stres.
Przez długi czas napędzała mnie adrenalina- nie czułam głodu, strachu, zmęczenia i tak naprawdę nie czułam nic....teraz dopiero wszystko mi puszcza.

Daj znać jak wyniki (choć myślę, że będą dobre).
Trzymam kciuki i serdecznie pozdrawiam _itsme_
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #314  Wysłany: 2012-01-12, 19:38  


Anelio, czytam co piszesz. Dziewczyny już napisały powyżej, ja nie mam nic do dodania. Chcę tylko dać znać, że nie jesteś sama.
czkawka napisał/a:
Daj znać jak wyniki (choć myślę, że będą dobre).

[yee]
Pozdrawiam Cię serdecznie _itsme_
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #315  Wysłany: 2012-01-12, 21:06  


Anelia, Afobam to cholerstwo ,ja bym tego nie brała tez miałam to zapisane ale po jednej dawce myślalam ,że wykorkuje .Bóle głowy mogą być na tle nerwowym koniecznie daj znac jak badania .Ściskam Cię :cmok:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group