1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dolnośląskie Centrum Onkologii Wrocław
Autor Wiadomość
anjenka92 


Dołączyła: 04 Gru 2018
Posty: 1

 #1  Wysłany: 2018-12-04, 14:56  Dolnośląskie Centrum Onkologii Wrocław


Szukam opinii na temat Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu lub innych polecanych ośrodków na dolnym śląsku.
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z leczeniem onkologicznym i szukam informacji na temat najlepszych ośrodków.
 
Ewa2305 


Dołączyła: 02 Lut 2019
Posty: 10

 #2  Wysłany: 2019-02-05, 21:51  


Witaj. Ja byłam w DCO we Wrocławiu z podejrzeniem nowotworu wątroby bądź trzustki, nie miałam jednak wyników histo-pat z kolonoskopii i kazali mi wrócić jak będę miała, niestety to dla nas uciekał czas, zrobiłam rezonans prywatnie. Wróciłam ponownie do DCO i skierowali mnie na biopsję wątroby ale dopiero za 2 tygodnie, bo duże kolejki. Nie doczekałam bo tacie się stan pogorszył i teraz jest w pobliskim szpitalu diagnozowany. W międzyczasie byłam prywatnie u lekarza który mnie przyjmował w DCO i sam stwierdził że tam mają 3-4 min na pacjenta, bo tylu chorych a prywatnie byłam 45min. Każdy przypadek inny, jeśli masz już wstępną i potwierdzoną wynikami diagnozę to może pójdzie szybciej. Moja koleżanka jeździła z mamą 2 tygodnie do DCO co 2 dni na badania, aż dostała się na oddział na operację. Tam diagnostyka jest ambulatoryjna, czyli jedziesz tam i z powrotem. Jak masz komplet wyników to dopiero konsylium i plan na dalsze leczenie. Ale powtarzam każdy przypadek inny więc mam nadzieję że szybko się dostaniesz. Ponoć to najlepszy szpital na Dolnym śląsku bo mają pełen dostęp do chemii i narzędzi. Powodzenia w tych ciężkich chwilach. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy. Trzymam kciuki.
_________________
Tatko 9.02.2019 (*) Nie umiera ten kto żyje w sercach naszych
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group