1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
zuzka.pl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 10597

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-09-26, 20:17   Temat: Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!
  Temat: Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
zuzka.pl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 10597

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-09-26, 13:03   Temat: Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
Właśnie dokładnie nie wiem:( Jutro przy wypisie mam nadzieję, że dostanie tata komplet wyników. Wiem, że jeszcze nie mają wyników badania z pobrania szpiku kostnego, bo na to czeka się ok 4 tyg. Po wyniku badania hist-pat oraz tomografii mama poszła do lekarki, ale ta (chyba ze względu na stan zdenerwowania mamy) gadała z nią bardzo lakonicznie. Powiedziała, że to choroba przewlekła i nie jest o najwyższej złośliwości, że jest rozmieszczony w kilku miejscach. Tacie w ogóle nic nie mówi - bo stwierdziła że się niedopomina. Jutro chyba na ten wypis ja pojadę, bo tak naprawdę bardzo mało wiemy:(. W COI mimo że powiedziałam, że wiem tylko że to chłoniak zapisała tatę.

[ Dodano: 2011-09-26, 13:04 ]
Aha Pani w COI powiedziała, że wizyta będzie w pok 19.
  Temat: Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
zuzka.pl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 10597

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-09-26, 12:10   Temat: Hematolog-onkolog lub onk. nowotw. ukł. chłonnego POMOC
Witam serdecznie jestem tu po raz pierwszy. Więc jeśli wypowiadam się nie w tym wątku co potrzeba to przepraszam. Potrzebuję pomocy, mój tato ma zdiagnozowanego chłoniaka. Miał już badania his-pat. Leży w Radomiu, ponieważ ma jeszcze kończone badania, jutro wychodzi ale ma czekać na telefon kiedy przyjdzie już na leczenie-chemioterapię. Nie ukrywam że jesteśmy wszyscy bardzo tym przejęci. chciałam prosić Państwa o pomoc w ustaleniu możliwości umówienia prywatnej wizyty u onkologa zajmującego się chłoniakami np z COI w celu konsultacji. Umówiłam tatę do COI ale wizytę ma dop. na 13 października a chciałabym skonsultować się z lekarzem przed podaniem chemii w Radomiu. Od kilku znajomych słyszałam, że szpital ten nie cieszy się dobrą opinią jeżeli chodzi o leczenie nowotworów, dlatego chciałabym zrobić wszystko co w mojej mocy aby pomóc tacie. Słyszałam o dok. Tomaszu Świtaju ale nie wiem czy on zajmuje się chłoniakami. Jeżeli mają Państwo namiar na dobrego specjalistę bardzo proszę o pomoc!!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group