1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Witam - prośba o poradę
zoi

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10651

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-24, 15:10   Temat: Witam - prośba o poradę
My, którzy przez to przeszliśmy, wiemy i rozumiemy co czujesz. Życzę ci, żeby to nie było groźne, ale bez względu na wynik, Almir, pamiętaj nigdy się nie poddawaj i nie trać nadziei. Z pewnością jesteś teraz w wielkim napięciu i nie jest ci lekko, ale spróbuj choć trochę - na ile to teraz możliwe - nie myśleć gorączkowo "co będzie, jeśli..." , bo to nie służy twojej rekonwalescencji po operacji. Co ma być, to i tak będzie, nie masz wpływu na ten jutrzejszy wynik. Spróbuj zając się czymś, co oderwie cię na trochę od tego całego lęku i bólu. Czymś co lubisz, co sprawia ci przyjemność. Poczytaj dobrą książkę albo obejrzyj jakiś fajny film. Nie siedź w ciszy, słuchaj ulubionej muzyki, poplotkuj z koleżanką. Wiem, wiem, łatwo mi gadać... ;) Mnie w najgorszych momentach pomagały komedie, oglądałam jedną za drugą, żeby tylko nie myśleć i zaśmiewałam się do rozpuku, serio, albo wyszukiwałam jakiś zabawnych głupot na YouTube i innych stronach. Jak wolisz horrory albo kryminały, to też może być. Trzymam kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group