1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamanel - komentarze
zoi

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35071

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-22, 21:41   Temat: Mamanel - komentarze
To, że jest prawdopodobne nie znaczy jeszcze, że się znowu odezwie. Tak wcale nie musi być. Nie myśl o tym mamanel, nie zatruwaj sobie życia niepotrzebnym strachem, nie czekaj na nawrót tego świństwa jak na coś nieuniknionego. Zapomnij o tym i ciesz się życiem. Masz dobre wyniki, więc już wygrałaś i raduj się z tego, kochana. Jasne, że szkoda czasu na rozmyślanie o chorobie. Jest mnóstwo znacznie przyjemniejszych sposobów jego spędzania ;)
Ja też muszę robić badania co trzy miesiące, bo istnieje ryzyko nawrotu. Następne tomografie szyi, łowy i klatki piersiowej mam pod koniec kwietnia. Trudno. W razie czego lepiej zareagować wcześniej niż zbyt późno, ale nie myślę o tym w ogóle. Rzadko zaglądam teraz na forum. Może to egoistyczne z mojej strony, ale nie chcę się dołować. Zajęłam się pracą twórczą i mam pełne ręce roboty :lol: Chcę dobrze wykorzystać czas, jaki został mi dany. I cieszyć się pełnią życia ile i na ile tylko jest to możliwe. Ciesz się i ty mamanel.
Trzymam kciuki za córeczkę. Pozdrawiam ciepło.
zoi
  Temat: Mamanel - komentarze
zoi

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35071

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-10, 09:47   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel, trzymam kciuki i wierzę, że to nic groźnego, jak u syna Edi. Wszystko będzie dobrze. Musi być i już!
  Temat: Mamanel - komentarze
zoi

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35071

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-02, 20:12   Temat: Mamanel - komentarze
I ja się cieszę, że wynik dobry. :bravo" Tak trzymaj! :okok"
  Temat: Mamanel - komentarze
zoi

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35071

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-24, 18:33   Temat: Mamanel - komentarze
Trzymam kciuki, mamanel. Przegnaj złe myśli. Może to tylko po lekach. Mnie też czasem boli z prawej strony i miałam nieciekawe ostatnie próby watrobowe, ale to po chemioterapii, no i tym arsenale medykamentów, które zjadłam. Daj znać co i jak.
Pozdrawiam :)
zoi
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group