1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
zoi

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16771

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-17, 00:44   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
"Powrót do zdrowia - pozytywny program życia dla osób dotkniętych chorobą nowotworową": O. Carl Simonton - to moja "szamańska metoda". Gorąco polecam. Te książkę przysłała mi przyjaciółka, mieszkająca za granicą. Tylko tyle mogła dla mnie zrobić, a zrobiła aż tyle.
Mam 48 lat. Z wykształcenia jestem filologiem polskim, z zawodu dziennikarzem. W listopadzie 2008 roku zdiagnozowano u mnie płasko nabłonkowego raka nasady języka z naciekami na gardło dolne i przerzutami do węzłów chłonnych szyi. Nowotwór był nieoperacyjny. Węzły też mi oszczędzono. Przeszłam radioterapię i chemioterapię. Równo rok temu zakończyłam ciężkie leczenie. Po raku nie ma śladu. Wygrałam tę walkę, ale boję się wznowy. Świadomość śmierci, która stała się niemal namacalna, sprawiła, że dziś bardziej smakuję życie i głębiej przeżywam chwile, które już się nigdy nie powtórzą i bezpowrotnie przemijają, celebruję banalne czynności, smakuję jedzenie (po radioterapii przez półtora roku nie czułam smaku) i cieszę się drobiazgami, a najbardziej bliskością ukochanych osób.
Miłość, zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa i oparcia w najbliższych są najważniejsze. Bez względu na wszystko nie roztrwoń na daremną szamotaninę czasu, jaki wam jeszcze pozostał. Bądź ze swoim tatą po prostu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group