1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: syla127 - komentarze
wronka

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 55267

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-21, 22:05   Temat: syla127 - komentarze
syla127 - trzymaj się dzielnie :-) Uwierz mi, że mimo , że nie znam Cię osobiście typ myślę często o Tobie. Mam nadzieję , że w końcu pojawi się coś optymistycznego.
  Temat: syla127 - komentarze
wronka

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 55267

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-14, 09:19   Temat: syla127 - komentarze
Syla127 , Kochana czekałam bardzo na wiadomość od Ciebie... Nie to chciałam przeczytać :uuu:

Wiedz, że bardzo Ci kibicuję i mam nadzieję , że ktoś podrzuci jakieś alternatywy.

Z mojej strony , jedyne co przychodzi mi do głowy to wertować stronę " siepomaga " -jest tam wiele osób chorych na czerniaka, być może w opisach historii będą namiary na jakieś placówki lub schematy leczenia.


_itsme_ :heart: :heart: :heart:
  Temat: syla127 - komentarze
wronka

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 55267

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-08, 20:03   Temat: syla127 - komentarze
:littlehs: Kciuki zacisnęłam i szybko nie puszczę :-D Dobrze będzie |buziaki|
  Temat: syla127 - komentarze
wronka

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 55267

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-16, 08:51   Temat: syla127 - komentarze
U mojego taty jedynie co po naświetlaniach nastąpiło to duże przerzedzenie włosów. Żadnych podrażnień, wysypek itp. nie było a nie stosowaliśmy żadnych specjalnych kosmetyków.

A tak z doświadczenia mojego Męża który walczy z AZS, do pielęgnacji podrażnień (oby ich nie było :-) )polecam cetahpil - ale tu radzę dopytać lekarza czy wolno, bo moja babcia miała zakaz nawet mycia napromieniowanych miejsc, natomiast u taty nie było żadnych wytycznych co do pielęgnacji

[ Dodano: 2016-09-16, 12:16 ]
Kochana a jak z bólami głowy? Bo pisałaś kiedyś , że Masz uczucie przygnatania w czaszce? Dexamethason pomaga?
  Temat: syla127 - komentarze
wronka

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 55267

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-06, 20:34   Temat: syla127 - komentarze
Czytam Twój wątek od samego początku, ale nie potrafiłam wnieść nic sensownego do Twojego tematu i siedziałam cicho :-)

Ale wspieram myślami i trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Co do włosów przy naświetlaniu to mojemu tacie zaczęły bardzo wypadać z dnia na dzień-dwa tygodnie po radioterapii a dostał 2000cGy w 4 frakcjach . Na opanowanie obrzęku dostawał mannitol-który szybko dawał poprawę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group