1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki
wiki4000

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9148

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-10-08, 18:52   Temat: Rak nerki
Witaj.
Z wynikiem trzeba jak najszybciej udać się do onkologa, albo do tego profesora, który został wam polecony. Według mnie wynik nie jest jednoznaczny, ponieważ widnieją na nim znaki zapytania . Przy określeniu "meta od nadnercza ?( brak informacji o usunięciu) oznacza to tyle ,co "przerzut od nadnercza?" brak informacji o usunięciu nadnercza. Zmiana jest niewątpliwie patologiczna, ale więcej może Wam powiedzieć tylko specjalista. Konsultacje musicie umówić jak najszybciej, ponieważ zwłoka czasowa działa na waszą niekorzyść. Pytasz czy to wyrok - nie możesz nawet myśleć w ten sposób. Bądż silna i boądżcie dobrej myśli |przytula| . trzeba działać. Jestem z Wami i myślę, że doskonale sobie poradzicie.
Pozdrawiam
Wiki
  Temat: Rak nerki
wiki4000

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9148

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-10-04, 20:06   Temat: Rak nerki
Przede wszystkim trzeba przeczytać wynik badania usg i porozmawiać z lekarzem co on podejrzewa czy ewentualnie czego jest pewien. Twój post jest trochę chaotyczny, ale rozumiem Cię , ponieważ w takich chwilach emocje biorą górę. Uporządkuj fakty. 1. wynik badania i opis,2.rozmowa z lekarzem., 3. Jaka jest specjalizacja tego profesora z Krakowa i w jakim konkretnie celu macie się do niego udać? Czy to radiolog , onkolog , urolog, chirurg.?
Tak bez jakichś bliższych informacji trudno coś powiedzieć. Rozumiem, że skoro w grę wchodzi Kraków, to jesteście chyba z południa Polski.
Na tym forum znajdziesz pomoc czy wsparcie, ale proszę uspokój się, bo tylko spokojna będziesz mogła konstruktywnie myśleć i pomóc mamie.Podstawowym badaniem, według mnie, które teraz trzeba wykonać jest tomgrafii komputerowa klatki piersiowej i jamy brzusznej. Potem opis dobrego radiologa(dot. usg i tomografii) i wtedy wybieramy się do specjalisty - odpowiedniego dla tego co znajdą podczas badania i następuje dalsze leczenie. Pośpiech w takich przypadkach jest wskazany, ale nie panika :) Jestem z Tobą, wiem,że moje rady mogą wydać się Tobie trudne do zrealizowania, ale uwierz mi, to Ty musisz pomóc mamie i im szybciej dojdziesz do ładu ze sobą tym lepiej.
pozdrawiam i czekam na dalsze informacje od Ciebie
Wiki
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group