1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
uho

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 13936

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-07-23, 12:41   Temat: Nie wiem gdzie zadać to pytanie
Ja myślę, że prócz ugoszczenia osób przybywających z daleka na ostatnie pożegnanie stypa to również czas na powspominanie zmarłego w większym gronie rodziny, przyjaciół. Niestety dzisiaj tak już jest, że rodziny, szczególnie te wielopokoleniowe, rozsiane po całym świecie, spotykają się tylko przy okazji ślubu, lub pogrzebu, często nie widząc się po kilkanaście lat... I choć oczywistą sprawą jest, że nie ma mowy o świętowaniu czegokolwiek, to jednak nie zgodzę się też ze stwierdzeniem, że " na pewno nie ma wesołych rozmów", bo i takie się zdarzają podczas owego poczęstunku, czy późniejszej kawy.


Pamiętajmy, że nasze życie tu, na ziemi trwa dalej, a do życia potrzebujemy uśmiechu. Nie bójmy się śmiać, rozmawiać na wesołe tematy, dowcipkować - w mojej opinii to wcale nie oznacza braku szacunku dla zmarłego, czy jakiegokolwiek naruszenia żałoby... I choć na pewno nie jest to proste, to zazwyczaj w rodzinie znajdzie się ktoś, kto potrafi powiedzieć coś wesołego, rozładować atmosferę... Nie bójmy się tego...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group