1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
tronca33

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 24898

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-11, 20:24   Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
Ewa mój tata od początku miał takie bóle że nawet go gumka w majtkach ugniatała.To zanim jeszcze stwierdzono co mu jest. Ale zawsze czuł jakąś obręcz bolącą brzucha. Teraz też nosi szelki bo wszystko mu spada i pasek już nie trzyma. Wiec kupiliśmy mu modne fajne szelki i jest bardzo zadowolony.
Powiem tylko ze ojciec nosił zawsze rozmiar XL dziś ma M bo takie mu dresy ostatnio kupiłam.
Co do gumek to nadal ich nie ma bo po 2 operacjach bardziej go uwierały.
A co do skarpet to nie ma żadnych problemów jak na razie z nogami. I niech tak zostanie.
Pozdrawiam.
  Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
tronca33

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 24898

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-08, 17:22   Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
Ja to az sie boje czytac historie innych forumowiczow bo najgorsze to to ze koniec jest zawsze tak samo smutny :uuu:
Ale czytam wszystko aby byc przygotowana na kazda ewentualnosc..Ale wiem ze my wygramy i bedziemy w tych 2% :lol:
Pozdrawiam was dziewczyny i posylam wam pozytywna energie.... :tull:
  Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
tronca33

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 24898

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-07, 11:45   Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
Agnes tak to jest z ta choroba.....Tatao wczoraj mial straszna swedzawke ze malo sie sam nie pocharatal..To efekt uboczny chemii...Ale cytryna pomogla i dalej walczymy...
Co do Grazki to ja do niej pisalam bo chciala wiedziec jak maz sie czuje ale nie ma odpowiedzi...
Boje sie ze to jakas sciema byla aby moze nas podbudowac..bO PRAWDA JEST TAKA ZE NIE ZNAM nikogo...kto z tego wyszedl....
Patrick Swayze,Michael London,Pavarotti,Steve Jobs...etc....I oni mieli kupe kasy i Leczenie w Houston a jednak....
A polskie gwiazy jak Mariusz Sabiniewicz (M jak milosc),Daria Trafankowska(Na dobre i na zle)......i lista nigdy sie nei skonczy...Bo prawda jest taka ze na te cholerstwo nie ma lekarstwa i ze czesto za pozno sie go wykrywa.....
Ale my nadal wierzymy ze nam sie uda....Bo to nie czas na umieranie ....mamy jeszcze za uzo planow na zycie..... :-(
  Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
tronca33

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 24898

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-07, 00:52   Temat: Rak głowy trzustki z przerzutami do kręgosłupa
eWA PRZYKRO MI..Poczytaj moj watek:guza glowy trzustkki...
Zaczelo sie od boli w grudniu zeszlego roku,w kwietniu wszystkie badania z kazdej mozliwej dziurki u taty i nic....Bole nie ustepowaly,nadal chuidnal a lekrz mowil do mamy prosze sie nie martwic to nie rak..10 cZERCA TK+REZONANS ...i lekarz powiedziala ze trzeba ratowac zycie ojca...
25czerwca pierwsza operacja(do dnia operacji pracowal dzis ledwo chodzi),guz glowy trzustki nieoperacyjny,histo-brak komorek rakowych...
23 Sierpnia-TK przerzuty do watroby.
5 wrzesnia 2 operacja,ususniecie meta z watroby,potwierdzenie gruczolakoraka w tych meta.ale dalej brak pierwotnego miejsca raka.
30 wrzesnia chemia-nie doszlo do niej bo za slaby gdyz zebral sie kilkulitrowy plyn w brzuchu.
Po sciagnieciu i zalozeniue na stale woreczka do samoobslugi ze tak powiem,pierwsza chemia podana 4 padziernika.....
I czekamy bo wciaz wierzymy ze sie uda....
Ale dzis myslsimy czy trzebabylo go otwierac..bo po pierwszej operacjii wszystko rozwinelo sie bardzo szybko....
Ale musimy wierzyc ze bedzie dobrze....On ma tylko 58 lat....

[ Dodano: 2013-10-07, 00:54 ]
Mialo byc..Naciek glowy trzustki...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group