1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
trebor

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59518

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-06-22, 14:04   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Ponad rok minął ... nadal nic nie wiadomo
trochę się zgubiłem, nie mogę znaleźć wyniku pobrania węzła z szyi. Co wyszło po operacji/zabiegu pobrania?
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
trebor

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59518

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-09-04, 20:32   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Miałem pobierany z szyi, węzeł szyjny głęboki, pod mięśniem sutkowo-obojczykowo-coś tam. Pierwsza doba była ciężka, ponieważ miałem już wtedy objawy suchego kaszlu (przez chłoniaka) i cuda robiłem, aby nie zakaszleć. Najgorsze jest kichniecie, ważne, aby nie powstrzymywać, bo wówczas jest odczucie, jakby szyja wybuchnęła. Podnoszenie głowy również nietypowe, bo przy udziale ręki. Z każdą dobą jest lepiej.
Jeśli będziesz miała pobierany jakiś węzeł płytko położony, pewnie będzie łatwiej. Niech uważają na nerw, chyba barkowy, bo łatwo go uszkodzić i wtedy już nie podniesiemy ręki, a zdarzają się takie przypadki, bo okolica trudna: tętnice, nerwy, żyły. Po operacji pierwsze pytanie nie było jak się Pan czuje, tylko proszę podnieść rękę.
Ogólnie do przeżycia. :)
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
trebor

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59518

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-05-14, 10:11   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Bodajże do 10mm traktuje się jako "normalne".
Nie tworzą pakietów?
  Temat: Może Wy coś poradzicie...
trebor

Odpowiedzi: 163
Wyświetleń: 59518

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-05-13, 07:44   Temat: Może Wy coś poradzicie...
Madzia_ napisał/a:
Wczoraj byłam na konsultacji z tk i w sumie wszystko w porządku śledziona i wątroba na granic, kilka lekko powiększonych węzłów w śródpiersiu.


A nikogo nie zastanawiają te "kilka" powiększonych węzłów w śródpiersiu? Jest kilka niszowych choróbsk, które je powiększają, reszta to chłoniaki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group