1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5476

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2017-10-16, 08:21   Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
Z tego co zrozumiałem to, że chemia jaką moja mam dostaje jest o wiele bardziej toksyczna niż ta z GFLIP i witaminą C która przynosi lepsze efekty. Zgadza się? tylko to są badania kliniczne? Moja mama pewnie tego i tak nie mogła by dostać? Jeżeli pisze coś nie tak proszę porpawić.

[ Dodano: 2017-10-16, 08:28 ]
Ogólnie o witaminie C są mieszane uczucia. Lekarze nic nie doradzają, uważają że jedyna słyszana droga to ostra chemia i nic pozatym.
  Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5476

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2017-10-12, 10:59   Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
Dziękuje Pani, Justyno. Bardzo mi pomogły Pani posty.
  Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5476

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2017-10-12, 08:52   Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
Z tego co się doczytałem a z angielskim średnio u mnie to nie ma poważnych skutków ubocznych a główny to gorączka. Ogólnie to im szybciej się ją poda tym lepiej. Pisze, że to działanie paliatywne ale w niektórych sytuacjach może też pomóc w walce z chorobą. Takie mam wnioski po przeczytaniu tego. Pani Justyno mogła by to potwierdzić?

Natomiast zwróciły moją większa uwagę wyniki ogólne w tabeli nr. 2. Widać mniej więcej na co można liczyć. Moje pytanie czy w przypadku wiersza który informuje: "Progressive disease: 39,6%" to chodzi o to, że szczepionka może wogóle nie zadziałać czy, że rak będzie szybciej postępował czyli teoretycznie podanie szczepionki pogorszy sprawę?
  Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5476

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2017-10-11, 11:25   Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
Czyli widze, że warto. Nie widze wpisu czy może być efekt uboczny że rak żle zareaguje na tą szczepionkę i zacznie rosnąć? Widziała może Pani coś takiego? Chodzi o to czy to bezpieczny lek do podania.
  Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
tomekk312

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5476

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2017-10-11, 08:28   Temat: rak trzustki, przerzuty na węzły chłonne. Szczepionki Niemcy
Witam,

Moja mama ma raka trzustki i przerzuty na węzły chłonne. Znaleźliśmy informacje o szczepionkach dendrytycznych w Niemczech, które wspomagają osobę w walce z chorobą. Nie leczą lecz mogą cofnąć chorobę nawet o 2 miesiące. Szukałem badań klinicznych na ten temat i udało mi się znaleźć taką wzmiankę:
https://journals.viamedica.pl/oncology_in_clinical_practice/article/view/41706/29480

Czy mógłby ktoś pomóc mi znaleźć więcej informacji o badaniach klinicznych?


Strona informacyjna o szczepionkach dendrytycznych:
www.labor-gansauge.de

Koszt: 8500 euro

[ Dodano: 2017-10-11, 09:28 ]
Dostałem własnie od firmy dokument pdf jak w załączniku z informacjami. Czy to potwierdzenie badań klinicznych?

https://ufile.io/75hyk
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group