1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
tomasus1

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-19, 20:04   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
To jeszcze dodam coś od siebie bo niedawno zwiedzałem CO.

Jest tak piszecie powyżej, dodałbym żeby na pierwszą wizytę przyjechać (KONIECZNIE) z próbką guza (jeśli już ma się to wycięte). Ja zrobiłem ten błąd że nie wziąłem tego z sobą (inna sprawa że nie miałem pojęcia że tak trzeba), po wizycie wysłałem to następnego dnia pocztą i dopiero po dwóch tygodniach dostali to do laboratorium! Moja kolejna wizyta będzie z tego powodu opóźniona o około miesiąc więc jestem z leczeniem mocno do tyłu również z tej przyczyny.

Gdy ostatnio chciałem jechać to dowiedziałem się że wizyta nie ma sensu dopóki nie zbadają tej próbki co trwa około 2, 3 tygodnie.

Dodam jeszcze w klinice tkanek miękkich osoby które są pierwszy raz na konsultacji wchodzą jako pierwsze, ja byłem chyba 4. Natomiast dużym minusem organizacyjnym jest to, że nie wiadomo kiedy się wejdzie. Trzeba więc cały dzień czekać pod drzwiami na korytarzu, a ludzi jest jakieś 4,5 osób... na metr kwadratowy ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group