1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wizyta księdza - czy pomaga odejść?
tola1983

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7210

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-12-10, 23:54   Temat: Wizyta księdza - czy pomaga odejść?
Zazdroszczę tak pięknego wieku dała bym wiele by mój tato dożył takich lat :( lecz niestety ...już go nie ma.

Ja jestem osobą wierzącą ale nie praktykującą. Podobnie jak Ty miałam dylemat czy wezwać księdza i czy to nie jest jakby biała flaga " poddaj się " dla umierającego .
Ksiądz u mojego taty był na dwie godziny przed odejściem .Mój tato był zupełnie świadomy do ostatniej chwili , wiedział że zadzwoniliśmy po księdza ...Może to głupie ale kiedy zadzwoniliśmy po księdza zapytał " To już ? Już umieram ? . Nie miałam odwagi powiedzieć prawdy .Skłamałam . Dzięki bogu chyba przekonująco bo albo morfina opętała mu mózg albo uwierzył ,że to kolejna próba ratunku , że a nóż po tej wizycie się poprawi ...I w pewnym sensie poprawiło .Teraz to wiem ,z perspektywy czasu ,że i on i my mieliśmy dzięki tej wizycie czyste sumienie...że po tych dwóch latach teraz nie mam sobie nic do zarzucenia , że daliśmy mu szanse rozgrzeszenia a dla nas poczucie ,że jeśli cokolwiek jest gdzieś tam ...to poszedł tam z czystą kartą cieszyć się lepszym bytem .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group