1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
tinas

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-11-06, 23:04   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Bardzo mi przykro Momus, nikt z nas nie jest gotowy, każdy, kolejny dzień to dla nas lekcja pokory, cierpliwości i panowania nad emocjami. Nasi bliscy, którzy dopiero co aktywnie uczestniczyli w naszym życiu nagle zanikają. Ja też jeszcze nie wiem skąd czerpać siłę na "potem", na razie staram się pomóc tacie godnie przejść na drugą stronę.
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
tinas

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2010-11-06, 22:28   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
My tez się zbliżamy:(( 6 chemii za nami, od tygodnia gorączka i rozpad guza szyi (wyciek na zewnątrz), brak apetytu, łaknienia, potrzeb fizjologicznych, tato wciąż walczy, rozmawia ale ja wiem, że to kwestia dni, mam nadzieję, że tygodni..Teraz najważniejszym zadaniem jest zapewnienie tacie jak najmniej bolesnego odejścia, sama nie wiem jak sobie z tym poradzić ale wiem, że tato nie może odejść smutny..Narazie przebywa w szpitalu, w przyszlym tygodniu wraca do domu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group