1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-05-16, 20:18   Temat: tessa - komentarze
Jutro minie dwa tygodnie od odejścia Taty. A ja nadal wychodząc z pracy, biorę telefon, żeby zadzwonić do niego i zapytać co kupić, jak się czuje. Pamiętam, jak dzień przed śmiercią trzymał mnie za rękę, jak rano kazał mi iść do pracy. I pamiętam, jak przebiegłam do domu i widziałam go siedzącego na podłodze przy łazience. Był jeszcze ciepły. Nie poczekał na mnie. Papieros leżał obok... Jutro jadę z uczniami na wycieczkę, przypominam sobie jak opowiadałam o niej Tacie. Ależ pustka...
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-05-07, 16:26   Temat: tessa - komentarze
Ciężko:((( Bardzo...
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-24, 08:59   Temat: tessa - komentarze
Dziękuję Obertas, dziękuję Marzena. Jakie to ważne, że JESTEŚCIE...
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-23, 18:09   Temat: tessa - komentarze
Nie dam rady patrzeć, jak umiera Tata, nie mam już siły znosić chemii razem z Mamą męża. Nic dobrego, ani radosnego już mnie nie spotka: od szpitala, do szpitala, po perukę, po worki stomijne, po kolejne recepty, Nutridrinki, koncentrator tlenu. A w tzw. międzyczasie normalna praca z dzieciaczkami, które też mają swoje sprawy. I tak cały czas dla innych. Nie chce mi się już nawet z łóżka wstawać:(((
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-23, 17:18   Temat: tessa - komentarze
Nie dam rady, nie mam siły:((((((
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-03, 11:49   Temat: tessa - komentarze
Wsparcia potrzebuję . Wszystko mnie już przerasta. Wprawdzie u Taty na razie niezłe samopoczucie, ale potrafi dać w kość pretensjami i tym, że wszystko musi być na zaraz. Teściową jest bardziej cierpliwa, za to gorzej się czuje. Wszysto przeciąga się w czasie. Wyniku histop. jeszcze nie ma, więc nie można podać żadnej chemii. Bóle za to się nasilają. Ja sama jestem chora, dopadła mnie grypa. Pracuję w szkole, więc nie dało się tego uniknąć, bo połowa moich uczniów kicha i ma kaszel . A w dodatku wczoraj w końcu zrobiłam USG piersi i muszę zgłosić się za trzy miesiącę, bo Pani doktor zauważyła jakieś ognisko o wymiarach 1 cm na 0,5 cm i nie wie,co to jest.
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-11, 22:12   Temat: tessa - komentarze
Trudno mi uwierzyć, że jeszcze coś dobrego mnie spotka. Tata chory na raka płuc z przerzutami już pod opieką HD, Teściowa też umiera. Dziecka nie ma, bo wciąż stres, a czas ucieka. Czterdziestka niedługo. Marniutkie to życie. Nie mam już sił. Dziękuję, że jesteście.
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-11, 17:59   Temat: tessa - komentarze
Mama już po operacji. Wycięli znaczną część jelita i dwa jajniki. Ale mnóstwo guzów zostało. Stopień zaawansowania i rozsiania raka ogromny. Powiedzieli nam, że zostało jej kilka miesięcy życia. Wysłali próbkę do badania histopatologicznego, ale i tak sytuacja jest beznadziejna:(((((
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-10, 16:35   Temat: tessa - komentarze
Za trzy godziny operacja Teściowej. Trzymajcie kciuki.
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-05, 14:54   Temat: tessa - komentarze
Bardzo Wam dziękuję wszystkim. Jakie to dla mnie ważne, że jesteście i wspieracie.
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-26, 16:09   Temat: tessa - komentarze
Dziękuję Wam za słowa wsparcia. To forum daje dużo siły, naprawdę. Mam czasem wrażenie, że znajomi to już nawet nie chcą pytać, co słychać, bo wiedzą, że nie powiem niczego radosnego. Ludzie boją się mówić o raku, o uczuciach towarzyszących tej chorobie i o codziennych zmaganiach. Nie tak to wszystko planowałam. Miało być dziecko, na które z takim utęsknieniem czekam (a zegar biologiczny tyka|bezradny| ), miało być szczęście, radość- a są choroby i teraz to nie mam nawet czasu, żeby pomyśleć o czymkolwiek innym niż o nutridrnikach, morfinie, wizycie lekarza z HD, terminie tomografii i itd. Mój mąż jest jedynakiem (o zgrozo!!![krzyk] ), więc opieka nad jego Mamą spada na mnie. Zresztą nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej.
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-25, 19:03   Temat: tessa - komentarze
Przyjdzie mi chyba założyć kolejny, nowy wątek. Dziś się dowiedzieliśmy, że moja Teściowa ma przerzuty do otrzewnej (pierwotny rak piersi), jakie to wszystko smutne...
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-24, 17:59   Temat: tessa - komentarze
Płaczę nad historią Marcina J i jego teścia. Wiem, że u nas też dobrze nie będzie. Ostatnio Tata jest taki przygnębiony, płacze, źle śpi. Fizycznie nie czuje się gorzej, nie dusi go, ani nie boli- a jednaj jak się na niego patrzy, to ma się wrażenie, że gaśnie. Piszę, że nie boli- poza oczami. Tata ma jaskrę i narzeka ostatnio na bardzo silne pieczenie oczu. Tak mi go szkoda....
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-15, 07:34   Temat: tessa - komentarze
Dziękuję Karina za słowa otuchy. Kiedy patrzyłam na Tatę tydzień temu, byłam przekonana, że niedługo mnie opuści. Dziś w ogóle nie wygląda na chorego. Pamiętam jednak, że nowotwór płuc to podstępny przeciwnik. Czai się, żeby zaatakować ze zdwojoną siłą . Oby jak najpóźniej.
  Temat: tessa - komentarze
tessa

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30136

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-29, 16:23   Temat: tessa - komentarze
Właśnie wyszłam od onkologa. Gdy Tata poszedł do pokoju zabiegowego na wlew, powiedziała do mnie- Już go długo nie poleczymy... Jakie to wszystko smutne i ciężkie.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group