1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
tara

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29608

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-03-12, 08:31   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Myslę, że jeśli dr. Dogier prowadzi Twoja mamę to możesz być spokojna. W tym przypadku kwestie estetycze, wygląd szpitala itd sa sprawami drugorzędnymi (choc wiem, że wprowadzają człowieka w kiepski nastrój).
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
tara

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29608

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-03-11, 09:44   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
ośrodek łódzki jest chyba uważany za jeden z gorszych niestety. Mam nadzieje, że to się niebawem zmieni, dopiero co kupiono nowy tomograf, a od 2012 bodajże będziemy mieć PET. W czesci szpitala przeprowadzone gruntowny remont i wiem, że p[race remontowe nadal trwają - podsumowując onkologia w Koperniku dostałą naprawdę gigantyczny zastrzykgotówki takze będzie lepiej.

Udało Ci sie skontaktować z dr Dowgier czy znaleźliście innego lekarza?
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
tara

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29608

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-02-19, 11:37   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Jak dla mnie bez wątpienia najlepszym onkologiem chemioterapeutą w Łodzi jest dr. Dowgier- Witczak - absolutnie fantastyczna osoba(zresztą jednogłośnie polecili nam ją znajomi lekarze). Jest ordynatorem oddziału chemioterapii w Koperniku. Niestety nie przyjmuje państwowo (choć na pewno nie odmówi konsultacji po uprzednim umówieniu się przez sekretariat) Prywatnie przyjmuje w Damedzie na Piotrkowskiej (niestety sa do niej długie kolejki, wiec radzę zarezerwować wizyte czym prędzej).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group