1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje hobby
tara

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 13:25   Temat: Moje hobby
DumSpiro-Spero napisał/a:
albo - może ja również nudna jestem? :shock:


hehe i to jak ;) :lol:

Mral- ja musialam porzucić fotografię gdy mi sie chłop do mieszkania wprowadził, bo zdecydowanie przeszkadzał w procesie twórczym ;) Obróbka cyfrowa nie pociąga mnie ani trochę mimo iz w dzisiejszych czasach stała sie standardem. A zawodowo aktualnie zajmuję się zarządzaniem działem zakupów w firmie produkującej pierścienie tłokowe :D no i jesli mam trochę czasu to tłumacze - głownie dokumentację techniczną
  Temat: Moje hobby
tara

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-07, 10:01   Temat: Moje hobby
Wywołana do odpowiedzi przez Mral :) - odpowiadam: niczego nie kolekcjonuje i nie kolekcjonowałam, bo raczej nie przywiązuję się do przedmiotów i bez żalu się z nimi rozstaję, znana jestem z tego, że wszystko rozdaje, ostatnio kiedy znajomy zachwycał się moim wokiem (patelnia do azjatyckich dan - info dla Panów :) wyszedł z nim pod pachą:D Nie mam chyba żadnych niezwykłych pasji, tak jak Mral długo "kręciła" mnie fotografia i lubiłam atmosferę ciemni, ale jak w przypadku większości rzeczy które robiłam po jakimś czasie zapał opadł. Przez wiele lat praktykowałam buddyzm, ale trudno to nazwać hobby- do tej pory najsilniej ze wszystkich prądów filozoficznych identyfikuje się z buddyzmem właśnie, ale raczej pozbawionym wschodnich rytuałów, które nijak się mają do mojego polsko-katolickiego wychowania ;) . A propos rytuałów to od dawna interesuje mnie tematyka rytuałów we współczesnym świecie, szczególnie rytuały związane ze śmiercią, a właściwie ich komercjalizacja i zanikanie. Z wykształcenia jestem socjologiem - i wiele tematów przede wszystkim z zakresu socjologi kultury jest dla mnie pasjonujących. Robiłam dużo mniej i bardziej dziwnych rzeczy, ale mam typową nature typu "słomiany zapał" - na jakis czas rzucam się w cos totalnie by po chwili sie tym znudzić i skierować swoja uwagę na coś innego. O tak oczywistych rzeczach jak literatura, kinematografia (uwielbiam Herzoga, Wendersa, wczesne filmy Jarmusha i duuużo, duzo innych których nie sposób wymienić)wspominać chyba nawet nie powinnam, lubie sztuke konceptualną...ech...jestem raczej osobą bez żadnych konkretnych pasji - no nuda po prostu :mrgreen:
  Temat: Moje hobby
tara

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 23374

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-05-05, 12:03   Temat: Moje hobby
mral napisał/a:
Tara –przepraszam za moją śmiałość :) , ale może dasz się namówić i coś napiszesz o swoim hobby/zainteresowaniach ?

Napisze, napisze, tylko chwilowo (mam nadzieję ;) ) jestem tak zawalona pracą, że nie wyrabiam :/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group