1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
tara

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16735

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-24, 21:18   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
Rzeczywiście nie brzmi to dobrze :-( Napisz jakie leki p /bólowe przyjmuje tata, czasami dodanie do przyjmowanych leków zwykłej pyralginy przynosi lepszą możliwość kontrolowania bólu.
Wiem, że jest to dla Was strasznie ciężka sytuacja, ale chyba nie pozostaje nic innego jak wytrzymać jakoś do tej prywatnej wizyty w czwartek, albo udać się raz jeszcze do przychodni i zrobić dziką awanturę oraz poprosić o odmowę skonsultowania taty na piśmie (ja bym tak zrobiła)
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
tara

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16735

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-24, 18:29   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
Dodam tylko, ze lekarz prowadzący również powinien być kompetentny jeśli chodzi o zlecenie odpowiedniego leczenie p/bólowego. Nie daj się odprawić z kwitkiem!
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
tara

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16735

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-24, 11:55   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
sylwiim napisał/a:
prywatnie wizyta u lekarza w takiej poradni a dalej?


Ja w takiej sytuacji poprosiłabym lekarza podczas prywatnej wizyty o napisanie informacji dla lekarza rodzinnego jakie leki ma przepisywać - mojemu tacie leki zlecone przez onkologa przez cały czas trwania choroby wypisywał lekarz rodzinny.

No i dobijaj sie cały czas do tych poradni leczenia bólu, o wyznaczenie terminu na cito czasami niestety jedyny sposób by coś uzyskać szybko to up[upierdliwość :( Bardzo mi przykro, że tak jest...

Jakie leki przeciwbólowe tata bierze?
  Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
tara

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 16735

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-24, 09:30   Temat: oddział leczenia bólu?jak to działa?
Przede wszystkim napisz w jakim mieście mieszkacie lub od razu znajdź adres poradni leczenia bólu najbliżej Waszej miejscowości Poradnie leczenia bĂłlu

Następnie zadzwoń do poradni jak najszybciej, zapytaj się czy musisz mieć skierowanie- jeśli tak to bez problemu dostaniesz je chociażby od lekarza rodzinnego i bez zwłoki umów tatę na wizytę. Jeśli mogę coś doradzić - to proszę nie panikuj tylko czym prędzej działaj - znajdx odpowiedni numer telefonu do poradni - zadzwoń - umów wizytę.
Nie można pozwolić by tatę bolało.Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group