1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
tara

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-03-04, 10:33   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
wiele osób poleca tran z wątroby rekina, tabletki "Burak" - mające wzmagać powstawanie czerwonych krwinek, resvertanol, spirulinę. Nie jestem jednak w stanie stwierdzić czy którykolwiek z tych preparatów w istotny sposób wspomaga organizm
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
tara

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-02-10, 22:25   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Detrodea- jesli mogę coś zasugerować - to poczekaj co zaleci lekarz. Jaka to będzie chemia? Np mój tata nie chce przyjmować żadnych nierekomendowanych przez lekarza specyfików, przestał brać nawet tran, bo uważa, że mu szkodzi. Lek pzreciwymiotny i pobudzajcy apetyt z pewnościa zostanie zapisany przez lekarza po pierwszej chemii
Co do preparatu Ukrain to jest to "polsyntetyczna pochodna alkaloidow glistnika jaskolcze ziele i trojazyrydyny kwasu tiofosforowego"z tego co zdazyłam przeczytać to zarejestrowany w kilku krajach ( w przewadze nieeuropejskich), w necie można znaleźc raczej lakoniczną informacje o stosowaniu tego preparatu u chorych na raka prostaty http://www.polmed.org/Kon...-Terapia.htm#15
  Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
tara

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 25972

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2009-02-10, 21:35   Temat: Jakie leki wspomagające organizm w czasie chemii? Rak jelita
Podaje sie także leki przeciwwymiotne Zofran, Attosa. Jeśli chodzi o Magalie i Megace to sterydy mające pobudzić łaknienie - niestety w przypadku mojego taty zupełnie nie działają. Flavon to suplement diety i nie słyszłam aby go polecano - cena podejrzanie droga jak na mój gust. Często zaleca sie przyjmowanie tranu z wątroby rekina.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group