1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-06, 01:18   Temat: betsi - komentarze
Greg1990,

a ja sie z Toba nie zgadzam.
Jo_a swietnie to opisala i zalinkowala to, co kazdy powinien przeczytac, a czego m.in. betsi nie zrobila.

Jezeli betsi chcesz sie zalic - zrob to w miejscu do tego przeznaczonym na tym forum albo idz do kosciola.

Jezeli masz konkretne pytania dt.choroby - pytaj, niemniej warto wkleic jakiekolwiek inne wyniki.

Pozdrawiam
  Temat: betsi - komentarze
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-05, 18:51   Temat: betsi - komentarze
Betsi,

bo mnie irytuje, jak ludzie skarza sie na los itd. Tutaj los nie ma nic wspolnego z tym, czy ktos jest dobrym czlowiekiem czy nie. Kazdy moze byc chory.
Zreszta, co to znaczy ''dobry czlowiek''?

Poza tym, jak przejrzysz inne watki, to zauwazysz, ze i ja bylem chory na lymphoma DLBCL, w stopniu IV-B i juz 13 lat po. I co? I zyje, i jestem zdrowy.
I kazdemu choremu czlowiekowi tego zycze, Twojemu mezowi rowniez.

A jesli masz inne pytania , to warto byloby, gdybys wkleila inne badania.

Pozdrawiam
  Temat: betsi - komentarze
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89650

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-01-05, 16:13   Temat: betsi - komentarze
Betsi,

co to zaczy: ''mój mąż, takla dobra osoba, lubiana przez ludzi, właśnie ją tak los spotkał''?

Proponuje wiecej rozsadku, a mniej skarzenia sie na los. Jak jest choroba, to idzie i sie ja leczy.

Tak swoja droga, nie przedstawilas zadnych innych badan, poza jedynie ''Chłoniak złośliwy DLBC st II A''. Informacji o tym typie chloniaka jest mase w internecie.

A poza tym, mam wrazenie, ze nie czytalas innych watkow - piszesz, ze chcialabys wiedziec, czy jest tu ktos, kto byl chory na ten typ chloniaka.
Watkow z tym samym typem chloniaka jest tutaj duzo - moze warto wczesniej poczytac?

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group