1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy już tylko możemy czekać na śmierć.
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-27, 12:08   Temat: Czy już tylko możemy czekać na śmierć.
jurex,

Cytat:
Jeśli nawet ona ma problemu z postrzeganiem i realna oceną, ja podjąłem się opieki i związanej z tym odpowiedzialności.
Jest wycofana, sporo przeżyła, bardzo to pogłębił fakt iż widziała zabójstwo ojca. Mi ufa, więc ja muszę wiele decyzji podejmować za nią.


Bardzo mi przykro. Wierze, ze bedzie wszystko dobrze i z Mama, i z Toba. Musisz odnalezc w sobie sile, ktora Ci pomoze. Wam obojgu.

Lekarz powinien umiec Wam pomoc. Nie daj sie zbyc. Tu chodzi o kogos bardzo bliskiego, a Ty chcesz jak najlepiej. Rozumiem to.
I zeby Mamy nic nie bolalo.

Daj znac, co i jak.
  Temat: Czy już tylko możemy czekać na śmierć.
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-26, 20:02   Temat: Czy już tylko możemy czekać na śmierć.
jurex,

Cytat:
Ona jest przekonana iż nic jej nie jest, bo w szpitalu przecież nic nie robili.


Twoja mama jest osoba pelnoletnia i moze robic to, czego sama chce. Niemniej uwazam, ze powinna wiedziec, co sie moze wydarzyc: ze problemy z oddychaniem beda coraz wieksze i w pewnym momencie nie bedzie mogla zlapac powietrza i sie udusi. Chyba nie musze mowic, ze smierc przed uduszenie jest straszna? To jest jeden ze scenariuszy.

Ja nigdy nie rozumiem tego zle pojetego bohaterstwa - ''nie, bo nie'' - bo co? W imie czego?

Powinniescie wykorzystac czas, ktory wam pozostal, zadbac o dobre leki przeciwbolowe juz teraz.
Uwazam, ze powinniscie byc pod opieka hospicjum domowego - tak, jak zauwazyla to cleo33 .

Poza tym, pamietaj, ze twojej mamy nic nie musi bolec i sa na to leki i trzeba korzystac.
  Temat: Czy już tylko możemy czekać na śmierć.
tam-tam-taram

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5170

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-09-26, 15:08   Temat: Czy już tylko możemy czekać na śmierć.
jurex,

przede wszystkim twoj watek powinien byc w innym dziale. Bo chcesz wiedziec, jakie sa rokowania, tak?

Poprosze moderatora o przesuniecie watku.

Niestety, sytuacja wyglada na bardzo powazna. Rzeczywiscie, twoja mama jest bardzo chora, a dodatkowo inne obciazenia, m.in. kardiologiczne - uniemozliwiaja operacje i chemie. Aby miec chemioterapie, trzeba byc naprawde w dobrym zdrowiu. Naswietlania rowniez.

Zawsze mozecie sie skonsultowac z innym lekarzem onkologiem.

Cytat:
Zabrałem ją do domu,gdzie codziennie jest pod tlenem,choć sama nie chce i 4 inhalacje każdego dnia.


Dlaczego twoja mama nie chce?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group