1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-17, 21:15   Temat: szczecha - komentarze
Bardzo dziękuję. Tak też będę musiała zrobić. Odezwę się po wizycie.
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-14, 23:02   Temat: szczecha - komentarze
JustynaS1975 dziękuję za wsparcie. Pinakolada brawo, jak pocieszasz innych to oznaka, że się nie poddajesz. Każdy z nas ma chwile lepsze i gorsze a czekanie bardzo stresuje. Fifi007 jak zawsze na straży - dziękuję.
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-14, 05:32   Temat: szczecha - komentarze
Minęło prawie pół roku od mojego ostatniego komentarza...Nie znaczy to jednak że mnie tu nie było. Wciąż czytam co u Was słychać, poznaję nowe osoby przeżywające to co my na samym początku. U mnie niestety wymacany nowy guzek, jeśli nie dwa. Miałam mieć biopsję guzka na prawym płacie tarczycy, jednak pan radiolog stwierdził, że ten na lewym płacie jest bardziej podejrzany, więc biopsja guzka lewego płata. Nie miałam pojęcia że na lewym jest guzek. Potwornie bolą mnie kości. Nie muszę mówić co mi chodzi po głowie. Ktoś tu fajnie napisał, że ma przy sobie cały czas wiernego druha jakim jest strach....W przyszłym tygodniu wynik z biopsji, wizyta u onkologa i wskazania z wideodermatoskopii do wycięcia dwóch znamion. To tyle u mnie na dzień dzisiejszy.... Pozdrawiam ciepło.

[ Dodano: 2017-11-14, 05:34 ]
UPS jakiś chochlik mnie przedrzeźnia. Przepraszam :|
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-06-22, 22:28   Temat: szczecha - komentarze
Dziękuję bardzo, Ty wiesz wszystko....wakacynie i optymistycznie...
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-07, 21:50   Temat: szczecha - komentarze
Tak dziękuję za te słowa..,to super że mogę tak pisać....że miałam szczęście.....to prawda...
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-05, 22:50   Temat: szczecha - komentarze
Ech Monika baaardzo Ci dziękuję, że znowu jesteś. Martwiłam się, czy u Ciebie wszystko w porządku.....Wierzyłaś, że u mnie wszystko będzie ok i cbhyba tak jest. Dziékujé Ci bardzo za to, że byłaś i za to, że znowu jesteś..mocno pozdrawiam - Ewa
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-22, 19:00   Temat: szczecha - komentarze
Ech Monika na takie osoby jak Ty powinni przepisywac recepty. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie i doping. Wiele się uczę od osób tu piszących i cieszę się, że póki co radzimy sobie całkiem dobrze. Pozdrawiam Cię serdecznie i jeszcze raz dziękuję. Odezwę się jak czegoś nowego się bowiem po konsyliach. Całuski....
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-07, 20:29   Temat: szczecha - komentarze
Tak to dobra rada....jak na razie nie daję się. Wciąż jestem dobrej myśli. Czasem niewiedza pomaga :) Moniko...przeczytałam Twój wątek, przeszłaś bardzo ciężkie chwile, jesteś dzielną kobietą. Mój ojciec w chorobie bardzo spokorniał, jest po udarze ma zespół Parkinsona i sposób myślenia dziecka. Nie chodzi, jedynie trzeba go posadzić na wózku,położyć, wykonać toalete itp. Moja mama dzielnie sobie z tym radzi. Staramy się pomagać jak mozemy. W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem sama, mam rodzeństwo i rodziców bardzo blisko. Ty wiesz jakie to ważne.
Cieszé sié, źe poznałam tak wartoßciową i pomocną osobę....
Dobrej nocki :-D
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-07, 16:38   Temat: szczecha - komentarze
Hej Monika....!
Witaj, wynik będę znała dopiero 16- tego, wciąż czekam , bardzo dziękuję za pamięć. Zastanawiam się czy już podejmą jakieś działania, bo moja blizna wciąż się powolutku powiększa....Pozdrawiam serdecznie.....
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-24, 09:12   Temat: szczecha - komentarze
Witaj Moniko.....czekam az wynik scyntygrafii wykluczy przerzut do kości...:-)jeśli tak nie będzie to będę musiała skupić się na innym pozytywie.
Szczerze powiem, że liczyłam na więcej konkretow odnośnie mojego wyniku PET...ale może już nic więcej na tym etapie nie da się powiedzieć...
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-22, 15:54   Temat: szczecha - komentarze
Dziękuję za zainteresowanie moim tematem. Z natury raczej jestem optymistką, ale Twoja historia pokazuje, że przychodzą też chmury na największych twardzieli.Pozdrawiam i życzę dużo sił.
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-20, 14:54   Temat: szczecha - komentarze
Dzisiaj właśnie pracuje nad pozytywną interpretacja wyniku, wczoraj widziałam ciemna stronę, dzisiaj światełko zaczyna swiecic.
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-19, 21:32   Temat: szczecha - komentarze
Dzięki Monika....Próbuję to wszystko poskładać w całość. Dzisiaj dołek mnie dopadł, liczyłam że "dziada" się pozbyłam, że będzie czysto, jak chyba każdy....Jestem padnięta, spróbuję zasnąć, jutro nowy, może lepszy dzień.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie informacje i oczywiście wsparcie....
Dobrej nocki
  Temat: szczecha - komentarze
szczecha

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 12721

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-19, 21:13   Temat: szczecha - komentarze
Komentarze dotyczące => tego wątku <=

Bardzo Ci dziękuję za "odzew", bo jak się domyślasz ślęczę tu i czekam....Scyntygrafię mam 3 listopada, wyniki i wizyta kontrolna 16 listopada, a 20 listopada ŚLUB MOJEGO SYNA. Czujecie to? Czy dam radę? On o niczym nie wie.....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group