1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
sylwiax

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-02-28, 11:13   Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
Wyrazy Współczucia
  Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
sylwiax

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-02-19, 15:58   Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
zgadza się nie każdy musi być wierzący
Ja tylko doradziłam, zaproponowałam powiedziałam że mi to pomaga ja tak sobie z tym radze przecież nikogo nie zmuszam chce emsi jakoś pomóc bo wiem przez co przechodzi
Jeżeli uraziłam kogoś to Przepraszam
  Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
sylwiax

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-02-19, 10:44   Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
Napewno to dodatkowe obciążenie dla Ciebie jak nie możesz być tak często przy Dziadziu
Pocieszeniem jest to że dostaje morfine nie cierpi i ma dobrą opiekę.
Nie zadręczaj się tym że Cię nie ma przy nim ulgę przyniesie Ci wieczorny różaniec... mi pomaga w ten sposób będziesz każdego dnia przy nim

Niektórzy kiedy bliska osoba odchodzi uciekają od tego bo nie chcą patrzeć na cierpienie nie potrafią pogodzić się z tym
U mnie w rodzinie najbardziej babci i dziadziowi pomagam ja i mama mimo że pracujemy to potrafimy pogodzić czas natomiast ciocia przychodzi tylko wtedy gdy ją prosimy bo my nie możemy.
Rozumie to nie mam pretensji do niej każdy na swój sposób przeżywa to co się dzieje.

(Jeżeli chciałabyś poczytać o mojej babci jest w tym dziale pod nazwą Nowotwór jelita grubego - przerzuty do wątroby i płuc)
  Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
sylwiax

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10891

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2014-02-18, 10:51   Temat: Umrzeć w domu, jak pomóc wrócić do domu- dylemat rodziny
Witam
emsi Dobrze że wziełaś dziadzia do domu czuje się w nim napewno lepiej psychiczniej niż w szpitalu opieka nad chorymi to duża odpowiedzialność no i poświęcenie.
Bądź przy nim jak najdłużeji najczęściej jak tylko możesz jeżeli są przerzuty do mózgu a tak sądzą lekarzę jego agresja może być tym spowodowana.
Bądź silna wspieram Cię myślami ja sama mam podobną sytuacje babcia ma przerzuty do wątroby, płuc chodzi na chemioterapie paliatrywną też pomagam jej jak tylko moge więc wiem co czujesz
Trzymaj się cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group