1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dlaczego śmierć przychodzi tak nagle ?
sonia21

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10816

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-05-14, 17:14   Temat: Dlaczego śmierć przychodzi tak nagle ?
Luika napisał/a:
Soniu, nie jesteś sama. Masz nas.
J
estem

pięknie to napisałaś ,
dziękuję Luika

[ Dodano: 2011-05-14, 22:09 ]
Witam
no i mamy późny sobotni wieczór , siedzę na lapku , piszę lewą ręką , mąż się znowu nachlał i śpi, dzieci nie ma , wrócą jutro wieczorem , a ja nie mam z kim porozmawiać , mam męża a tak jak bym go nie miała , smutne to bardzo :cry:
  Temat: Dlaczego śmierć przychodzi tak nagle ?
sonia21

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10816

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-05-04, 23:09   Temat: Dlaczego śmierć przychodzi tak nagle ?
Witajcie
no cóż mam doła inaczej nie można tego nazwać za dożo wszystkiego naraz zwaliło się na moją głowę :-( zauważyłam że nie nadążam pomału chyba się wypalam nie mam już siły za dwoje walczyć , mówię tłumaczę , tłukę do głowy , kabluję lekarzowi i co ? i wielkie nic !
zadałam mężowi jedno pytanie czy Ty chcesz odejść z Tego świata na własne życzenie ? i wiecie co usłyszałam w odpowiedzi to umrę i będziecie mięli spokój nie będziecie się już musieli o mnie martwić jak można to nazwać , bo ja nie wiem ?
pozdrawiam
  Temat: Dlaczego śmierć przychodzi tak nagle ?
sonia21

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10816

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-05-01, 21:35   Temat: Dlaczego śmierć przychodzi tak nagle ?
Witam
postanowiłam napisać też w tym wątku .
Jest mi bardzo ciężko , w ciągu trzech ostatnich tygodni miałam trzy pogrzeby .
Jakie jest to smutne gdy odchodzi człowiek w sile wieku na szpitalnym korytarzu czekając na pomoc , tak zmarł mój przyjaciel miał tylko 63 lata , moja córka i jego syn chodzili do tej samej klasy w szkole podstawowej , często spotykaliśmy się , mieszkaliśmy na jednym osiedlu , trzy dni później męża koleżanki miał tylko 48 lat w szpitalu leżał na zapalenie płuc , w sercu miał zastawki , przestała pracować wątroba , potem nerki , był w śpiączce lekarze robili co mogli ale nie dali rady , zostawił trzy córki . 26 kwietnia zmarł mój Tato miał 78 lat , przeżył w swoim życiu trzy udary , fizycznie był sprawny , złapał go zawał reanimowali Tatę w domu 30 minut , zabrali go do szpitala , tam dostał zawału po raz drugi , elektrowstrząsy , różne zastrzyki podłączyli pod respirator ale nie udało się Tatko odszedł , 29 kwietnia był pogrzeb. Śmierć zrobiła mi okrutny prezent Tato odszedł w moje imieniny .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group