1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
soja

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-30, 15:28   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
Przykro mi . Wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
soja

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-29, 00:43   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
Violinista , jestem myślami przy was, bo wiem jakie to potworne patrzeć jak odchodzi ktoś tak bliski :tull: . Najgorsza jest chyba bezsilność w tym wszystkim . Człowiek by sobie serce wyrwał żeby pomóc, a tu nic się nie da zrobić . Trzymaj się :/pociesza:/ . Teraz najważniejsze jest, żeby twojego tatusia nic nie bolało .
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
soja

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-27, 22:46   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
Violinista , w takich chwilach nie ma żadnych słów, które coś by zmieniły . To poprostu trzeba jakoś przeżyć . Nie ma co wciskać tatusiowi na siłę leków, bo pewnie i tak niewiele pomogą . Moja mamusia przestała brać leki 3 dni przed śmiercią . Pielęgniarka z hospicjum mi doradziła, żebym ich nie wciskała na siłę, bo i tak to już nic nie zmieni , a mogą spowodować udławienie ( taki chory zazwyczaj nie ma już poprostu sił przełykać ) . Tak jak u evity zostały tylko zastrzyki i zwilżanie warg mokrą szmatką lub lodem . Jeśli czujesz taką potrzebę to śpij obok taty . Ja tak zrobiłam . Bałam się, że jak wyjdę na chwilę z pokoju to mamusia wtedy odejdzie, a mnie nie będzie przy niej . Tak więc spałam z nią ( o ile można to nazwać snem, raczej czuwaniem ) i cały dzień praktycznie nie odchodziłam od jej łóżka . I mamusia zmarła na moich rękach przytulona do mnie :cry: .
  Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
soja

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 25837

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-01-25, 23:49   Temat: Proszę o pomoc - zmiany na trzustce z przerzutami do wątroby
Violinista , u mojej mamusi też tak było . W poniedziałek jeszcze krzątała się po domu, myła garnki, a w następny wtorek już nie żyła :-( . Poszło jak błyskawica :-( . Wiem jak ci ciężko . Trzymaj się jakoś :/pociesza:/
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group