1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
soja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329650

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-07-18, 18:39   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Superowa fotka w stroju kąpielowym :) . Ja nie mam tyle odwagi . A co do biustów to ja akurat jestem bogato wyposażona i nie lubię się rozbierać do stroju właśnie z tego powodu ( z powodu obleśnie gapiących się panów ) . Tak więc nie macie się co przejmować posiadaczki mniejszych rozmiarów , naprawdę . To czasem wielka zaleta :) .

[ Dodano: 2012-07-18, 18:40 ]
A tak wogóle to również chętnie bym pooglądała tutaj jakieś męskie klaty na tle zachodu słońca :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-07-18, 19:56 ]
Oj tam, zaraz obleśnie. Oni po prostu starają się nawiązać kontakt wzrokowy - nie ich wina, że nie masz oczu w tym miejscu. [hehm]

  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
soja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329650

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-28, 14:25   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Julitko, jaka ty śliczna jesteś :-D !
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
soja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329650

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-05-28, 14:07   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Julitko, świetne zdjęcia :-D . Tylko ciebie bardzo słabiutko widzę, bo zdjęcie malutkie, a ja ślepa jak kret jestem :uuu:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
soja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329650

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-13, 23:43   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Dzięki MaFi :) . Jestem na forum już dość długo- praktycznie od początku, ale jakoś głupio mi było ukazywać swoją facjatę :mrgreen: . Jeszcze ktoś by się wystraszył takiej baby jagi :jaga: :lol: . Dodam, że mój żywioł to zima i śnieg, więc na zdjęciu oddaję się czystej przyjemności.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
soja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329650

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-13, 23:30   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
To ja też się wkleję :
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group