1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-25, 14:42   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu, pozwoliłam sobie uczcić pamięć twojej mamusi . Mam nadzieję, że się nie obrazisz , o wykorzystanie zdjęcia . Ja zapamiętam ją z tą śliczną uśmiechniętą buzią :
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-25, 11:55   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu, nie wiem co napisać :cry: . Odeszła kolejna wspaniała osoba - ofiara raka . Tak sobie myślę, że dla tych osób, które zabrał rak jest po śmierci przygotowane jakieś specjalne, cudowne miejsce . Za to całe ich cierpienie i ból , jakiego doświadczyli . Coś jak loża dla vipów . Piękny ogród dla wybrańców , gdzie tylko oni mogą wejść . Niech twoja mamusia teraz odpocznie w tym ogrodzie ::rose:: . Ona i tak będzie przy tobie . Wyrazy współczucia dla ciebie kochana :/pociesza:/
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-30, 15:21   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Aniu, uściskaj mamę i powiedz jej, że jest baaaardzo dzielna :tull: :littlehs: . Jak chce to martini nawet i 5 razy dziennie :-D . Humorek będzie lepszy . Jak tam dzieciaczki ?
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-15, 21:50   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
To super, że mama będzie się mogła zrelaksować w gronie rodziny :-D . Kwiatuszek dla niej ::thnx:: .



[następne komentarze]
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-06-13, 14:27   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Bidulka ta twoja mamusia :-( . A z tą pościelą to są jakieś jaja :--: ! Kazać choremu leżeć w brudnej , bo mają braki :?ale?: ????? Nie mieści mi się to w głowie :roll: . Aniu, pisz co tam u mamy i przekaż jej mnóstwo buziaków :cmok: .
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-31, 13:05   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
To super, że twoja mamusia ma siłę by was opieprzać , bo to znaczy, że czuje się lepiej :) . Mam nadzieję, że ten stan się utrzyma i mama cały czas będzie się dobrze czuć. Pisz co u was. Buziolki :cmok: dla ciebie i kwiatuszek dla twojej mamusi ::thnx:: .
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-27, 17:53   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Kurcze, niedobrze :uuu: . Sama nie wiem co napisać. Napewno, że jest mi przykro z powodu takich wyników. Oby te nerki się wzięły za siebie i ruszyły szybko do roboty . Nadziejo, trzymam nadal kciuki za twoją mamusie. Przekaż jej pozdrowienia i całusy . Dla ciebie też całuski :cmok: .
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-18, 21:52   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Kurcze, ale się ta twoja mama nacierpi. Nie dość, że raczysko to jeszcze takie dziadostwo się przypląta :uuu: . Czy bardzo ją to boli ? Oby się jak najszybciej zagoiło.
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-13, 23:45   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo, może spróbuj smarować to mamie maścią bepanthen. Jest to maść głównie dla dzieci, ale działa rewelacyjnie. Ja usuwam nią dosłownie wszystko, począwszy od ran do poparzeń. A wszystkie gojące się tatuaże tatuażyści polecają smarować właśnie nim. Mój ostatni tatuaż po smarowaniu alantanem musiał iść do poprawki, bo jadził się paskudnie ( nie miałam akurat bepanthenu ). Oczywiście po bepanthenie zagoił się w tempie expresowym. Naprawdę polecam. Buziole :cmok:
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-04-13, 18:53   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
O rany, dopiero jak to zebrałaś w kupkę DSS to widzę pełny obraz sytuacji, bo przyznam, że nie doczytałam wszystkich postów :-( . Tak czy tak, trzymam kciuki za twoją mamę Nadziejo :) .
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
soja

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251527

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-02-28, 22:28   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadziejo, to super, że na TK nic nie wyszło :-D . Oby tak zostało. Mam nadzieję, że twojej mamie poprawił się nastrój po tym wyniku. A jak tam dzidziuś ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group