1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: żywienie w obejściu żołądka - gruczolakorak
sobellka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-05-16, 13:51   Temat: żywienie w obejściu żołądka - gruczolakorak
Niestety, moja mam przegrała tą nierówną walkę 14.05.2016 roku, raczysko wygrało.
Dzisiaj mogę powiedzieć, że ten typ raka, który moja mam miała, nie daje żadnych szans na wyleczenie, taka jest brutalna prawda.
Czerpcie z każdej chwili, bo nigdy nie wiadomo kiedy Wasza bliska osoba zostanie zabrana.
Typ raka gruczolakorak żołądka G3. Typ rozlany wg. Laurena.
Rozpoznanie zasadnicze rak żołądka cT3N1MxG3.
Rozpoznanie współistniejące C16 nowotwór złośliwy żołądka.
Proszę Was o jedno, każdy z Was jak ma/miał nowotwór w rodzinie, zróbcie badania genetyczne, wystarczy skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu i już.
Bo pózniej będzie za późno.
  Temat: żywienie w obejściu żołądka - gruczolakorak
sobellka

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4855

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-04-29, 18:37   Temat: żywienie w obejściu żołądka - gruczolakorak
Witam,
moja mamusia ma 67 lat, stwierdzony rak żołądka - gruczolakorak, z przerzutami do węzłów chłonnych, cień na nerce, wątrobie.
Stan tak zaawansowany, iż 14 dni temu po dniach wymiotów, kolejnych badaniach zrobiono mojej mamusi obejście żołądka. Niestety żołądek zaatakowany w takim stopniu, iż
mogli zrobić tylko tyle.
Jest bardzo słaba, nie może rozpocząć kolejnej chemii aby przynajmniej choć trochę powstrzymać chorobę.
Nie wiemy co już robić. Boi się jeść, je niewiele, częściej ale nie daje to jej siły.
Pije nutridrinki, parę łyżek rosołu, barszczu.
Może ktoś z Wam miał podobną sytuację i wypracował taką "metodę" jedzenie, lub podacie co można jeszcze gotować aby choć trochę nabrała sił i mogła walczyć dalej.
Dodam, iż może jeść tylko rzeczy neutralne zapachowe, nic słodkiego, tak węch jej się zmienił.

[ Dodano: 2016-04-30, 09:12 ]
Dodam jeszcze że zależy mi na tym aby ktoś z Was podpowiedział co oprócz nutridrików może wzmocnić moją mamusię. Może ktoś z Was podpowie co stosować aby ją wzmocnić do dalszej walki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group