1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sarenka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-07-01, 16:29   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Mark napisał/a:
razem skusisz się słodka na wypad pod Żegiestów, nawet jak termin będzie nie najlepiej zsynchronizowany z innymi Twoimi planami.
-widzisz mój Przyjacielu,każdy ma swoje zmartwienia i problemy.Macie je wy,ale mam i ja.Ponieważ przyjęłam strategię nie ukrywać swoich Wnuków przed otoczeniem-to napiszę,że ja mam starszego 3,5 letniego Wnuka ze spektrum audyzmu i młodszego rocznego,który zapewne jest upośledzony.Nie staje na nóżki,bo stópki ma "inne",rączki też-ma małpią bruzdę.Pewnie zle słyszy i nie gaworzy.I ja jak i cała rodzina jesteśmy skupieni nad pomocą tym maluchom.Znowu jadę do Uk w lipcu i nie wiem ,kiedy wrócę.Najgorzej mi jest jak codziennie rano się budzę,bo wolałabym już nie obudzić się.
Ech,masz rację ja na zlot nie pojadę,chociaż w górach serce dawno już zostawiłam.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sarenka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-06-30, 09:18   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sonia21 napisał/a:
ostatnie słowo co do daty następnego zlotu powinno należeć do Gazdy on najlepiej będzie wiedział co i jak i kiedy jak się będzie czuł po naświetlaniach , takie jest moje zdanie w tym temacie ,
-dokładnie tak! Albo komuś pasuje i korzysta z zaproszenia,albo nie.I zauważmy mamy tak dużo czasu do zjazdu,że można postarać się swoje plany dostosować do podanego przez Gazdę terminu.Nie koniecznie oczekując,aby inni do nas się dostosowali.Ech,nie dość,że Was zapraszają to jeszcze grymasicie.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sarenka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-06-05, 22:44   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70 napisał/a:
albo kufle.
-dobrze to ujęłaś ;)
A jeśli chodzi o wiek przeze mnie zapodany,to najbardziej podoba mi się określenie -starsza młodzież.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sarenka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-06-05, 22:35   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sonia21 napisał/a:
przecie po 50-tce to dopiero młodość
- a,po 60-siątce to co jest :tiaa:
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sarenka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-16, 03:31   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
malgosia68, ależ napisałaś ten wyraz poprawnie!!!
Błąd zrobiła ewka1, .
Piszę o tym tylko dla wyjaśnienia,nie dla wytknięcia.
Prawdę powiedziawszy to ja z tego Poole z nutką zazdrości zaglądam do Zlotowiczów.Jednak z ogromną życzliwością i z życzeniami miłego pobytu.Pogodę zapewne będziecie mieli dobrą.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group