1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC !!
sarenka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5743

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-10-28, 14:50   Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC !!
Gazda napisał/a:
Monikkkaa prosi o pomoc,
-no to pomoz Jej,zamiast polemike kontynuowac.Poza tym na forum jest Moderator i moze usunac niewygodne czy nie wlasciwe posty.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Finlandia: 2011-10-28, 15:00 ]
W takim razie jako moderator popieram prośbę Gazdy w całości i proszę o zastosowanie się do niej.

  Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC !!
sarenka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5743

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-10-28, 14:34   Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC !!
vioom napisał/a:
zadłużając państwo
-to forum nie jest miejscem na polityczne polemiki,wiec krotko-obecnie dlug Panstwa jest duzo wiekszy niz byl w 1989,a dawno i obecnie do zadluzenia Kraju przyczynia
sie m.innym sponsoring KK-plus przerozne misje-Irak,Afganistan itp.
Ja nie umiem odpowiedziec Monice,a pozostale dwa wpisy tez nic nie wnosza,za wyjatkim odpowiedzi
Cytat:
absenteeism
na moje zapytanie.Dziekuje.
Jakos ogarnia mnie przeraznie na swiadomosc ,iz sa wsrod nas ludzie nieubezpieczeni-nie zawsze z wlasnej winy,ktorzy w ciezkiej chorobie sa pozostawieni sami sobie.Czy to nie jest ukryta eutanazja?
  Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC !!
sarenka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5743

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2011-10-27, 23:07   Temat: BARDZO PROSZĘ O POMOC !!
Jak to wlasciwie jest w Polsce z leczeniem chorych onkologicznie Polakow,czy musza byc ubezpieczeni?W dawnej Polsce,za socjalizmu to wg mnie choroby onkologiczne,weneryczne i gruzlica(mozliwe,ze jeszcze jakies inne zakazne) byly leczone bez wzgledu na ubezpieczenie.Zwyczajnie,za darmo.Co z tego zostalo w obecnej Polsce?
Co mozna doradzic Monice?
I jeszcze pytanie,co o leczeniu mowi konstytucja PL?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group