1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
sarenka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329671

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2015-11-17, 18:16   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Plamista-pozdrawiam serdecznie. Super Chłopaki :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
sarenka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329671

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-30, 19:29   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Mikuś, -moje zdjęcie jest w tej zakładce post 1048. :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
sarenka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329671

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-06-30, 15:12   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Mikuś napisał/a:
I jeszcze uwielbiam gotować.
-już nic się nie martw.Ja uczciwie pamiętam,żeby codziennie głosować na Twoje potrawy.Zwykle robię to pod wieczór,aby żadna nowa potrawa nie umknęła mej uwagi.
Napisz tylko,jak Ty to robisz,że przy takim gotowaniu w kuchni jesteś taka szczupła? :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
sarenka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329671

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-27, 20:49   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
To są moje Wnuczki Dwa-Dominik,ma trzy latka i 6 miesięcy i Adaś,który ma 11 miesięcy.Zdjecie wykonałam w Poole,gdy byłam u nich w odwiedzinach.

  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
sarenka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329671

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-09-15, 23:04   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Widzę,że jest mnóstwo pięknych zdjęć-te ostatnie z gór są super,to i ja swoje dołączę.Dokładnie swoich Wnuków.Dominik -prawie 3 latka,Adaś 2miesiące i jeden tydzień.Mieszkają w UK,ale my ich odwiedzamy.

[ Dodano: 2012-09-15, 23:25 ]
Nie udało mi się załączyć zdjęć.Próbuję jeszcze raz.

[ Dodano: 2012-09-15, 23:28 ]
I jeszcze Dominik.

[ Dodano: 2012-09-15, 23:29 ]
I znowu zle,Jedno zdjecie za dużo.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
sarenka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329671

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-01, 14:53   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Gazda napisał/a:
Tak w ogóle to uważam, że powinien być jakiś dział "bezwstydnych" dostępny dla zaufanych. No i żeby w tym dziale fajne babeczki zamieszczały zdjęcia bez cenzury. Oczywiście chodzi mi o zdjęcia wyłącznie artystyczne. Byłyby zamieszczane tam może w ramach konkursu, na który mógłbym ufundować nagrodę, którą bym wręczył osobiście zwyciężczyni. Mam nawet gotowy pomysł na temat konkursu. Uważam, że jest bardzo oryginalny: "piersi".

Rozumiem,że w tym konkursie miałyby brac udziął panie ? [[wysmiewacz] No,dobrze,a panowie jaką dziedzinę by reprezentowali -oczywiście w opcji-artystycznej :tiaa:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group