1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
sarenka

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29293

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-11, 20:49   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Pozwolę sobie dodać jeszcze jedną uwagę.Jak słusznie napisano,na tym forum sa osoby chore.Niektóre w trakcie leczenia inne po leczeniu.Wiele z nich prosi o modlitwę.Ja obiecuję,że uczynie zadość ich prośbom.
I tak robię.Modlę się za nich,bo uważam,że nie jest ważne na ile ja jestem wierząca i czy w ogóle wierząca,najważniejsze,że te nasze Dziewczyny wierzą w zbawczą siłe modlitwy.I wówczas istotnie odczuwają pozytywny skutek moich czy innych naszych forumowiczek pacierzy :)

[ Dodano: 2012-01-11, 20:55 ]
Może ten mój wpis jest trochę zagmatwany,ale jeśli chcę udzielić komuś wsparcia,to czynię to w sposób,który jest oczekiwany.I jestem pewna,że wówczas to działa.
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
sarenka

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29293

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-01-10, 02:28   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
M_Ona napisał/a:
Wiem, że trudniej jest tym, że nie wierzą i Boga o wszystko oskarżają.
-w tym twierdzeniu jest sprzeczność.Nie można oskarżać kogoś,w kogo sie nie wierzy.Jeśli nie wierzy w Boga,to znaczy,że Go nie ma.
Ja zwyczajnie boje się takich wzniosłych egzaltowanych opisów.Nie są wg mnie prawdziwe,są na granicy kiczu.
Co do Boga,akurat ja w Niego wierzę,co do reszty to sama nie wiem.To wszystko nie jest takie proste.Ja nie rozumiem, dlaczego cierpienie zdaniem niektórych wierzących ma byc zbawcze. I stanowczo uważam,iż należy uczynic wszystko,aby ulżyc w cierpieniu.Morfina też do tego służy.
To,ateiści mają lepiej,prościej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group