1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła
sarenka

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-15, 11:27   Temat: Rak nosogardła
Nie wiem,gdzie mieszkacie,ale może spróbujcie podzwonić po innych ośrodkach wykonujących badania.Z Gdyni jeżdzą ,np.do Szczecina,gdzie czas oczekiwania na MRI głowy jest,a przynajmniej był jeszcze niedawno ,bardzo krótki.Koszt przejazdu pociagiem do 140 zł,a cena prywatnego badania 650 zl z kontrastem.
  Temat: Rak nosogardła
sarenka

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-24, 23:51   Temat: Rak nosogardła
Ja w poście kładłam nacisk na dobrego lekarza wykonującego USG,albowiem w 1996 roku miałam zappalenie tarczycy.USG robił prywatnie specjalista endokrynolog-ginekolg.Po obejrzeniu wyniku specjalkistka od chorób tarczycy powiedziała krótko,ten lekarz niech zajmie się ginekologią,a tarczyce bada radiolog.
  Temat: Rak nosogardła
sarenka

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-09-24, 20:23   Temat: Rak nosogardła
Mój Brat-jego historię choroby przedstawiłam w tym dziale- też choruje na niedoczynność tarczycy .Bierze Eurytrox.Obecnie w dawce 150. Tyle,że na wizytę,zresztą prywatną,bo z kasy chorych nie sposób dostać się do lekarza,czekał dwa miesiące. Stąd lekarz rodzinna sama zapisała mu Eurytrox w dawce 50.Ma super lekarkę. Dalsze leczenie prowadzi już endokrynolog

[ Dodano: 2015-09-24, 20:27 ]
Z badań to jeszcze USG tarczycy(może endokrynolog od chorób tarczycy w czasie wizyty zrobi lub poszukać specjalistę radiologa,nie przeszkolonego tylko lub np.endokrynologa-ginekologa) i przeciwciała/przeciwtarczycowe. Niestety te badania są bardzo drogie.

[ Dodano: 2015-09-24, 20:29 ]
Chyba się zakręciłam w tej mojej wypowiedzi.USG ma zrozbić specjalista radiolog lub endokrynolog specjalista od chorób tarczycy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group